شرکت سنگ کاری 

 شرکت پیمانکاری آسا به عنوان یک شرکت رسمی پیمانکاری ساختمانی با نیم قرن تجربه، خدمات سنگ کاری و کاشی کاری ساختمان در محدوده تهران و کرج را با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه میدهد.

خدمات سنگ کاری

 شرکت ساختمانی آسا، پروژه های سنگ کاری و کاشی کاری در تهران و کرج را توسط نیروهای متخصص و زبده و همچنین تجهیزات استاندارد به اجرا میرساند.

درباره سنگ کاری

 سنگ کاری به اجرای سنگ ساختمانی طبیعی و مصنوعی برای پوشاندن بخش های مختلف ساختمان از جمله کف، دیوار، راه پله، نمای ساختمان و حیاط اطلاق میگردد. سنگ کاری در تهران و کرج با هدف زیبا و مقاوم تر کردن ساختمان انجام می شود. با توجه به فضای کار انواع مختلفی برای سنگ کاری تعریف شده است. سنگ کاری نیازمند به ظرافت و دقت بالایی در اجرا است که این ظرافت از عهده یک سنگ کار متخصص و زبره  برمیاید.

انواع سنگ کاری

انواع سنگ کاری در تهران و کرج به دو دسته اصلی سنگ کاری داخلی و سنگ کاری خارجی تقسیم میشوند. 

سنگ کاری داخلی

 در سنگ کاری بخش های داخلی ساختمان دقت و ظرافت زیادی بایستی خرج شود. سنگ های متنوعی در بخش های مختلف ساختمان به کار میروند. مثلا در سنگ کاری ستون ها و کف پذیرایی، ظرافت و زیبایی بیشتری لازم است تا جلوه ای شکیل به فضای داخلی خانه ببخشد. در حالی که در سنگ کاری حمام و سرویس بهداشتی بیش از آنکه باید به زیبایی توجه داشت، به ظرافت در نصب و نفوذ ناپذیر بودن در برابر آب باید اهمیت داد.

سنگ کاری خارجی

 در نوع سنگ کاری خارجی بیشتر استحکام، چسبیدن مناسب سنگ به سطح زیرین و مقاومت بالای سنگ در برابر شرایط خارجی نظیر فرسایش، هوازدگی و شکستگی اهمیت دارد. هرچند ظرافت و زیبایی در سنگ کاری نمای خارجی ساختمان اهمیت دارد، اما در اولویت کار قرار نمیگیرد.

قیمت نصب سنگ

 در تعیین قیمت نصب سنگ‌ عواملی چون قیمت مصالح، دستمزد نصب سنگ و هزینه های جانبی موثر است. مصالح اصلی سنگ‌ کاری، انواع سنگ‌ های گرانیت، تراورتن، مرمر و غیره است و قیمت هر کدام بسته به اندازه، نوع و رنگ سنگ، متفاوت است. هزینه کلی سنگ کاری علاوه بر قیمت سنگ، به عوامل زیر بستگی دارد.

 برای سنگ کاری از دو روش  دوغابی و چسبی استفاده میشود. نصب سنگ‌ کف به روش چسبی با توجه به قیمت چسب هزینه بیشتری نسبت به روش دوغابی دارد. البته برای سنگ‌ کاری دیوار و نمای سازه فقط از ملات دوغابی استفاده میگردد. هزینه نصب سنگ در ارتفاع و روی داربست، به دلیل سختی کار، مهارت مورد نیاز و افزایش زمان انجام کار نسبت به سایر سطوح بالتر است.

 هزینه دستمزد سنگ‌ کاری دیوار و نما بیشتر از سنگ‌ کاری کف میباشد.

 برای سنگ‌ کاری متراژهای پایین، قیمت به صورت بازدیدی و مقطوع اعلام میگردد. قیمت نصب سنگ برای متراژهای کوچک با توجه به زمان اجرای سنگ کاری تعیین میگردد. سنگ‌ کاری برای مساحت‌ های پایین (کمتر از هفتاد مترمربع)، نسبت به متراژهای زیاد، هزینه بیشتری دارد.

 در صورتی‌ که سطح کار به زیرسازی و ترازبندی نیاز داشته باشد، هزینه جداگانه‌ای برای آن لحاظ میشود. این هزینه به طور متوسط چهل هزار تومان برای هر مترمربع است. ابعاد سنگ نیز در هزینه نصب سنگ موثر است. برای سنگهای با ابعاد بزرگتر، دستمزد سنگ کاری به دلیل سنگینی و نیاز به دقت و ظرافت بیشتر، بالاتر است. برای سنگ کاری نما، هزینه نصب داربست نیز به هزینه سنگ کاری افزوده میگردد.

شرکت آسا

 شرکت آسا به عنوان تخصصی ترین پیمانکار سنگ کاری در تهران و کرج با داشتن نیروهای متخصص در این زمینه تلاش میکند خدمات ارزنده ای به شهروندان عزیز ارائه دهد. برای اطلاع از هزینه صفر تا صد سنگ کاری در تهران و کرج با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما به صورت رایگان در محل حاضر شده و برآورد هزینه پروژه تان را در اختیار تان قرار دهند.

 09124610098

 

شرکت ساختمانی آسا

پاسخ بدهید

اینجا کلیک کنید.
1
تماس از طریق واتساپ
به آسا خوش آمدید.
جهت استعلام قیمت؛ دریافت پیش فاکتور و مشاوره رایگان