شرکت آســــــا (سهامی خاص)
ارائه دهنده خدمات راه و ساختمان
ارتباط با مدیریت : 09124610098

هزینه آسفالت کاری در سال 1400

هزینه آسفالت کاری در پاییز سال 1400

 هزینه آسفالت کاری در پاییز سال 1400 برای متراژهای بیشتر از هزار متر مربع به ترتیب زیر است

قیر پاشی

 قبل از اجرای آسفالت بایستی روی سطح مورد نظر قیرپاشی صورت گیرد‌. قیر مورد استفاده برای آسفالت کاری قیر امولسیون یا ام سی است که باید به مقدار مناسب بر روی سطح پاشیده شود. قیر پاشی بر روی بیس، خاک مخلوط، بتون و سایر سطوح غیر آسفالتی، پریمکت نام دارد که مقدار آن 1/2 الی 1/5 کیلوگرم برای هر مترمربع است. قیر پاشی بر روی سطوح آسفالتی تک کت نامیده میشود که مقدار آن 0/5 کیلوگرم میباشد‌. عملیات قیر پاشی هم به صورت مکانیزه و هم دستی اجرا میشود‌.

 هزینه قیرپاشی پریمکت هر مترمربع 20 هزار تومان و قیرپاشی تک کت هر مترمربع 10 هزار تومان است.

 

نوع قیرپاشی واحد سطح قیمت به هزار تومان
پریمکت متر مربع 20
تک کت متر مربع 10

آسفالت کاری

 پس از پریمکت ، عملیات پخش آسفالت بر روی آن انجام میشود‌. در این مرحله از کار از آسفالت دانه درشت بیندر 025 یا توپکا 019 که استحکام بیشتری دارند استفاده میشود. این مرحله از آسفالت کاری که با ضخامت 5 الی 6 سانتیمتر اجرا میشود، زیره یا آستر نامیده میشود.

 مرحله بعدی آسفالت کاری، پخش آسفالت ریز دانه تر توپکا 012 یا 019 بر روی آستر است که روکش نام دارد‌.

 حداکثر ضخامت آسفالت پخش شده بایستی پنج و نهایتا شش سانتیمتر باشد. در غیر این صورت آسفالت ریخته شده به خوبی کوبیده نشده و به دلیل ضخامت زیاد موج دار خواهد شد. اگر میخواهید آسفالت با ضخامت بیشتری ریخته شود بایستی به لایه های حداکثر شش سانتیمتری تقسیم شود.

هزینه آسفالت کاری

هزینه پخش آسفالت

هزینه تهیه، حمل و اجرای آسفالت هر متر مربع به ازای هر یک سانتیمتر ضخامت 25 هزار تومان است.

ضخامت آسفالت واحد سطح قیمت به هزار تومان
3cm مترمربع 75
4cm  مترمربع 100
5cm  مترمربع 125
8cm  مترمربع 200
10cm  مترمربع 250

 

 برای آسفالت کاری پشت بام از آسفالت نرمه 04 یا 06 استفاده میشود. قیمت پخش آسفالت نرمه برای هر مترمربع 120 هزار تومان است که با ضخامت دو سانتیمتر اجرا میشود.

 قیمت های ذکر شده برای متراژ های بیشتر از یکهزار متر مربع بوده و برای متراژ های کمتر، قیمت بالاتر است. همچنین برای متراژ های بیشتر از دو هزار متر مربع به تناسب تخفیف تعلق می‌گیرد.

 به دلیل حجم انبوه درخواست ها، شرکت آسا تا اطلاع ثانوی از پذیرش متراژهای پایین و لکه گیری ها معذور است‌. همچنین ارایه خدمات ما برای استان های تهران، کرج، قزوین، قم، اصفهان، مازندران و گیلان میباشد. لطفاً برای سایر استانها سوال و درخواست نفرمایید.

 برای اشخاص حقوقی در صورت درخواست کارفرما به ارائه فاکتور رسمی مبلغ 9% به عنوان مالیات بر ارزش افزوده تعلق میگیرد. در صورت عدم تمایل کارفرما به فاکتور رسمی، مالیات بر ارزش افزوده لحاظ نخواهد شد.

 پس از اتمام عملیات آسفالت کاری بهتر است بر روی آن پودر سنگ و سیمان پخش شود. این امر باعث پر شدن خلل و فرج آسفالت و کاهش اصطکاک بین لاستیک ماشینها و سطح آسفالت میشود. لذا تماس لاستیک با آسفالت گرم آسیبی به آن نمیزند. توصیه میشود در تابستان و هوای گرم بر روی آسفالت تازه اجرا شده به مدت 24 ساعت تردد انجام نگیرد و یا حداقل رانندگی به صورت ملایم صورت پذیرد.

 

هزینه آسفالت کاری

درباره زیر سازی

 عملیات زیر سازی برای جلوگیری از نشست آسفالت و یا ترک خوردگی آن در آینده اجرا میشود. عملیات حفاری، خاکبرداری، حمل نخاله به بیرون، خاکریزی، تسطیح، آب پاشی و کوبیدن از مراحل زیر سازی به شمار میرود.

خاکبرداری و خاکریزی

 در برخی از پروژه های آسفالت کاری، به دلیل وجود خاک نرم در سطح بایستی خاکبرداری صورت گیرد. عمق خاکبرداری معمولا از بیست سانتیمتر تا یک متر متغیر است که بستگی به وضعیت سطح مورد نظر دارد. هزینه خاکبرداری در صورت حمل نخاله به بیرون از کارگاه هر متر مکعب، 100 هزار تومان میباشد. هزینه اجرای سابگرید، آب پاشی و کوبیدن آن هر متر مربع، 50 هزار تومان است. ضخامت هر لایه خاک ریزی حدود 15 سانتیمتر میباشد. هزینه رگلاژ، تسطیح و کوبیدن سطح در صورت عدم نیاز به خاکبرداری و خاکریزی، هر متر مربع 10 هزار تومان میباشد.

 روسازی آسفالت کاری بعد از خاکریزی و کوبیدن آن اجرا میشود. روسازی شامل اجرای زیر اساس، اساس، قیر پاشی و پخش آسفالت است. لایه زیر اساس یا ساب بیس در یک تا دو لایه با ضخامت پانزده سانتیمتر اجرا میشود. هزینه تهیه، حمل، پخش، آب پاشی و کوبیدن هر متر مربع زیر اساس 50 هزار تومان میباشد. بعد از اجرای لایه های زیر اساس نوبت به اجرای لایه اساس یا همان بیس میرسد. لایه اساس نیز معمولا در یک مرحله و با ضخامت حداکثر پانزده سانتیمتر اجرا میشود. هزینه تهیه، حمل، پخش، آب پاشی و کوبیدن هر متر مربع اساس 70 هزار تومان است.

نوع عملیات واحد قیمت به هزار تومان
خاکبرداری متر مکعب 100
اجرای ساب گرید متر مربع 50
اجرای زیر اساس متر مربع 50
اجرای اساس بیس متر مربع 70
تسطیح و کمپکت متر مربع 10

چرا شرکت آسا

 شرکت آسا خدمات آسفالت کاری را با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب انجام میدهد. این شرکت عملیات آسفالت کاری را به صورت مکانیزه توسط به روزترین ماشین آلات زیرسازی و پخش آسفالت اجرا میکند. اجرای آسفالت به صورت دستی نیز توسط اکیپ مجرب آسفالت کاری با رعایت استانداردهای پخش آسفالت صورت میگیرد. همچنین زیرسازی، تسطیح و شیب بندی مناسب قبل از اجرای آسفالت توسط این شرکت به بهترین شکل اجرا میشود.

 تهیه مصالح استاندارد و با کیفیت برای پروژه آسفالت کاری امری ضروری است که بایستی رعایت شود. استفاده از  قیر MC یا امولسیون برای قیرپاشی سطح قبل از پخش آسفالت جزء اصلی آسفالت کاری به شمار میرود. استفاده از آسفالت با کیفیت با درصد قیر مناسب برای یک پروژه موفق حائز اهمیت است. همچنین انتخاب نوع آسفالت از لحاظ دانه بندی برای سطوح مختلف باید با وسواس بیشتری صورت گیرد. شرکت آسا پروژه های مختلف آسفالت کاری را با استفاده از بهترین متریال های مورد نیاز آسفالت کاری انجام میدهد. 

 شرکت آسا با سالها تجربه در عرصه آسفالت کاری تمامی پروژه های محوله را به شکل مطلوب انجام میدهد. داشتن نیروهای متخصص و زبده و همچنین تجهیزات پیشرفته کمک شایانی در عملکرد مطلوب این شرکت داشته است.

آسفالت کاری

مقررات شرکت آسا

  شرکت آسا در پروژه های محوله، فرایند تهیه، حمل مصالح و اجرا را طبق یک قرارداد معتبر بر عهده میگیرد. آنچه در قراردادهای شرکت آسا اهمیت بالایی دارد، حس مسئولیت ‌پذیری و تعهد به تمام مفاد قرارداد است. این شرکت با برنامه ‌ریزی دقیق، پروژه ها را طبق زمانبندی در مدت زمان مشخص شده به پایان میرساند. این شرکت اقدامات لازم در راستای انجام موفق پروژه آسفالت کاری را مطابق با ضوابط و قوانین موجود انجام میدهد. شرکت آسا تلاش میکند پروژه های محوله را به بهترین شکل ممکن اجرا نموده و رضایت کارفرما را جلب کند.

 امیدواریم با داشتن سالها تجربه در عرصه آسفالت کاری، بتوانیم خدمات مفید و ارزشمندی به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

آسفالت کاری

 

آرزو میکنیم هرگاه مشتری دنبال کالا و خدمات با کیفیت و قیمت مناسب باشد سریعا به آن دست یابد.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی های مفید با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت در محل حضور یافته و هزینه آسفالت کاری پروژه تان را در اختیارتان قرار میدهند.

 

بازدید از محل، کارشناسی، مشاوره، برآورد هزینه آسفالت کاری و ارائه پیش فاکتور رایگان میباشد.

سپاس از همراهی تان؛ شرکت آسا، پیمانکار رسمی آسفالت کاری 

به مدیریت مهندس اسلامی

09124610098

 

 موارد مرتبط:

هزینه جدول گذاری

 

 

سپاس از اینکه سایت آسا را انتخاب کرده اید.
اینجا کلیک کنید.
1
تماس از طریق واتساپ
به آسا خوش آمدید.
جهت استعلام قیمت؛ دریافت پیش فاکتور و مشاوره رایگان