شرکت آســــــا (سهامی خاص)
ارائه دهنده خدمات راه و ساختمان
ارتباط با مدیریت : 09124610098

شرکت پیمانکاری ساختمان در اندیشه

 شرکت آسا به عنوان نخستین شرکت رسمی پیمانکاری ساختمان در اندیشه، با نیم قرن سابقه آماده ارائه خدمات ساختمانی به شهروندان عزیز میباشد.

 شرکت پیمانکاری آسا با اتکا به پرسنلی مجرب و متخصص، پروژه های مختلف ساخت و ساز را در فاز یک، دو، سه، چهار، پنج و شش اندیشه، به بهترین شکل ممکن انجام میدهد. این شرکت تلاش میکند خدمات ساختمانی در اندیشه نظیر تخریب، ایجاد بنای جدید و یا اجرای قسمتی از خدمات ساختمانی را با قیمت مناسب، در مدت زمان مشخص شده اجرا نموده و رضایت کارفرما را جلب کند.

 این شرکت، عملیات تخریب سازه ها و جمع آوری و حمل نخاله را با استفاده از نیروهای متخصص و زبده و همچنین تجهیزات پیشرفته به بهترین شکل انجام میدهد. همچنین عملیات بازسازی ساختمان، با استفاده از بهترین متریال ها و توسط افراد مجرب به بهترین شکل اجرا میشود. آنچه برای شرکت ما اهمیت دارد، اجرای استاندارد و بی عیب و نقص سازه همراه با حس مسئولیت ‌پذیری و وجدان کاری است. 

 شرکت پیمانکاری آسا با سالها تجربه در زمینه پیمانکاری ساختمان در اندیشه، پروژه های محوله را به شکل مطلوب و مطابق با ضوابط و قوانین موجود انجام میدهد. داشتن نیروهای متخصص و زبده و همچنین تجهیزات استاندارد کمک شایانی در عملکرد مطلوب این شرکت داشته است.

 امیدواریم با داشتن سالها تجربه در زمینه پیمانکاری ساختمان در اندیشه بتوانیم خدمات ارزنده ای به شهروندان عزیز ارائه دهیم. 

 برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیمانکاری ساختمان در اندیشه و آشنایی بیشتر با روند تخریب و بازسازی ساختمان، لطفا مقاله زیر را مطالعه نمایید.

تخریب ساختمان

 

روند تخریب و بازسازی ساختمان به قرار زیر است.

بازدید از محل تخریب و بازسازی ساختمان

 بعد از تماس مشتری برای تخریب و بازسازی ساختمان در اندیشه و توافق اولیه بایستی از مکان مورد نظر بازدید شود. بازدید از محل برای مشخص شدن متراژ تخریب، خاک برداری و نیز جنس مصرفی سازه ساختمان میباشد.

برآورد هزینه های تخریب
 پس از بررسی متراژ تخریب، مقدار خاک برداری و نیز جنس مصرفی سازه ساختمان و برآورد ضایعات فلزی، با کارفرما درباره هزینه تخریب ساختمان توافق میشود. در صورت توافق ضایعات مصرفی از سوی شرکت آسا خریداری شده و از هزینه کلی تخریب کسر خواهد شد.

 

ایمنی در تخریب ساختمان
 یکی از آیتم های تخریب ساختمان در اندیشه، رعایت نمودن موارد ایمنی است. کوچکترین بی احتیاطی امکان دارد باعث ریزش یا تخریب دیوار بنا و واحد های مجاور و اتصالات انشعاب ها گردد که خوشبختانه پرسنل شرکت آسا با بیش از نیم قرن سابقه به تمامی موارد ایمنی اشراف کامل دارند.

شروع تخریب ساختمان

 برای تخریب اصولی ساختمان، قبل از شروع عملیات، ابتدا کلیه انشعابات آب، برق، گاز، تلفن و غیره قطع میگردد. حتی بایستی انشعاب های مشترک با واحد های مجاور نیز قطع گردند. در شروع کار تخریب ساختمان ابتدا اقدام به خروج درب و پنجره ها و سیم های برق خواهیم کرد تا در نهایت یک اسکلت از ساختمان باقی بماند. یکی از مهم ترین نکاتی که باید مورد توجه باشد، قطع ارتباط بنا با ساختمان های کناری میباشد. اگر سازه بتنی باشد، بایستی اتصال فونداسیون و سازه از ساختمان های مجاور قطع گردد تا فشاری از بناهای مجاور بر روی ساختمان نباشد. اگر سازه ساختمان فلزی باشد و سقف مشترک با ساختمان های مجاور داشته باشد، دسته های آن بایستی قطع گردند.

 عملیات تخریب باید از طبقات بالاتر شروع شود. اگر سازه فلزی باشد تخریب تا جایی که کلیه فلزات در بتن نمایان گردد ادامه مییابد. سپس آهن آلات برش و جدا خواهند شد تا جایی که تنها ستون ها باقی بماند.

ابزارآلات مورد استفاده در تخریب

 برای تخریب ساختمان که سازه فلزی دارد اصولا از پیکور دستی (هیلتی) استفاده میگردد. برای تخریب سازه بتنی اگر هیلتی کارساز نباشد با استفاده از پیکور بیل مکانیکی و بعد از قطع دسته های سازه از ساختمان های مجاور، از موقعیت جلوی ضلع جنوبی ساختمان، طوری که هیچ گونه ضربه و ارتعاشی به بناهای مجاور وارد نشود، تخریب صورت میگیرد. در همین حین میلگردها توسط کارگران متخصص و با تجربه قطع و جدا میگردد و این کار تا موقعی که اصطلاحا بگوییم ساختمان به زمین رسیده است ادامه خواهد داشت.

تفکیک نخاله ها و فلزات

 در این مرحله نخاله های ساختمانی از فلزات جدا میگردند، سپس نخاله ها بارگیری شده و در محل های مجاز شهرداری تخلیه خواهند شد. فلزاتی مثل تیرآهن، میل گرد، نبشی، درب و پنجره ها نیز به صورت جداگانه دسته بندی خواهند شد.

تخریب فونداسیون

 روند تخریب فونداسیون بستگی به نوع آن دارد. به عنوان مثال اگر از نوع فونداسیون نواری باشد باید با پیکور با سرعت بیشتری تخریب و برداشت گردد.

بازسازی ساختمان

خاک برداری

 خاک برداری از مراحل اولیه‌ ی بازسازی و ایجاد ساختمان در اندیشه است که برای آماده نمودن محل پی اجرا میگردد، خاک برداری و سپس گود برداری از مراحل حساس و فنی ساختمان سازی میباشد که بایستی به صورت استاندارد اجرا شود.

 کلیه مراحل عملیات خاک برداری در اندیشه بایستی تحت نظر افراد متخصص و در یک فضای کاملا ایمنی انجام پذیرد. رعایت ریز به ریز اصول و قواعد خاک برداری باعث میشود که تمامی مراحل اجرا و ساخت و ساز در سلامت و ایمنی کامل انجام گیرد.

خاک برداری

 

نقشه برداری و تحقیقات ژئوتکنیک

 اولین اقدام برای خاک برداری در اندیشه، به این دلیل که برخی از ساختمان‌ ها شیب مشخصی ندارند نقشه برداری است. در تحقیقات ژئوتکنیک، نیز عمق خاک و تقویت زمین برای حصول اطمینان از بنیاد ساختمان تعیین میگردد. دسترسی محل به جاده‌ ها جهت راه اندازی تجهیزات ساخت و ساز نیز به صورت استاندارد طراحی میگردد.

نصب نشانه‌ های استاندارد
 علائم و ستون هایی به صورت موقت برای معیار اندازه گیری‌ های انجام شده در محل خاک برداری نصب میگردد. این علایم هم به صورت موازی و هم عمودی برای تعیین محل دقیق پایه‌ ها قرار میگیرند.

شروع خاک برداری
 در این مرحله وقتی کلیه موارد به صورت اصولی رعایت شد، خاک برداری با اطمینان از اندازه و عمق خاک با توجه به اطلاعات موجود در طراحی ساختمان شروع میشود. خاک برداری اصولی نه آنقدر سطحی انجام میشود که خاک سست مقاومت بنا را کاهش دهد و نه آنقدر عمیق انجام میگردد باعث هدر رفتن مصالح شود. در برخی موارد لازم است فراتر از مقدار تعیین شده برای عمق خاک برداری، زمین گود شود تا به سطح مناسب و خاک و مقاوم برسیم.

 بعد از اتمام خاک برداری بقیه سطح باقی مانده‌ ی اطراف با خاک مناسب پر میشود. یکسان بودن سطح خاک و کف ساختمان امری مهم و بسیار جدی است.

هزینه خاک برداری 
 هزینه‌ ی خاک برداری در اندیشه، بسته به موقعیت پروژه و سفتی زمین متفاوت است.

فونداسیون
 پایین‌ ترین نقطه هر سازه یا ساختمان که در تماس مستقیم با خاک قرار دارد و وزن کل بنا را به زمین انتقال میدهد فونداسیون نام دارد. مقدار عمق فونداسیون ارتباط مستقیم با ارتفاع بنا دارد. هر مقدار ارتفاع ساختمان بلند‌تر باشد فونداسیون عمیق‌ تری بایستی ایجاد گردد.

 ساخت فونداسیون به وسیله بتن، فولاد، آجر، سنگ و غیره انجام میگیرد. نوع فونداسیون بستگی به بار ساختمان و کاربری آن و از همه مهمتر نوع خاک زیرین دارد.

 فونداسیون باید به گونه ای طراحی گردد که باعث نشست ساختمان‌ های مجاور نشود. به طور کلی فونداسیون و مراحل اجرای آن تاثیراتی بر محیط  و بناهای اطراف میگذارند، به طور مثال عملیات حفاری، سستی و فرسایش خاک را به همراه دارد. فرسایش خاک موجب نشست سازه میشود. برای جلوگیری و یا به حداقل رساندن چنین تاثیراتی لازم است خاک برداری و گود برداری با دقت و مطالعه دقیق تری صورت پذیرد.

 در حالت کلی، فونداسیون باید به گونه ای طراحی شود که خاک زیرین دچار شکستگی نشود.

بتن ریزی
 بتن ماده خمیری است که از ترکیب مقدار مشخصی سیمان، سنگ دانه و آب تشکیل میگردد و به دلیل مقاومت بالا برای استحکام ساختمان استفاده میشود. فونداسیون ساختمان توسط بتن، محکم و در برابر زلزله مقاوم میشود. در واقع حفره‌ های ایجاد شده در بنا با بتن پر میشود.

 بتن ریزی در دمای خیلی بالا یا خیلی پایین باعث کاهش مقاومت بتن خواهد شد. این کار در دمای پایین منجر به یخ زدگی آب درون بتن شده و همین موضوع سبب کاهش چسبندگی اجزای آن شده و مقاومت آن کاهش خواهد یافت. بتن ریزی در دمای بالا نیز سبب تمایل به خشک شدن بیش از حد بتن و ترک خوردگی آن میشود.

آرماتور بندی
 از حساس‌ ترین بخش های ایجاد یک ساختمان بتنی مرحله آرماتوربندی میباشد که باعث بهبود مقاومت کششی بتن میشود. بتن در مقابل نیرو‌های کششی مقاومت اندکی دارد لذا تمامی نیروهای کششی ساختمان توسط آرماتورها تحمل میشود. آرماتور موجب میشود بتن در برابر تنش های محیطی استحکام زیادی داشته باشد.

آرماتور بندی

اجرای سقف و دیوار چینی
 از مهم‌ ترین مراحل ایجاد سازه‌ های ساختمانی، اجرای سقف و دیوار چینی ساختمان است. انواع سقف شامل سقف تیرچه و بلوک، کامپوزیت، شیروانی و غیره است که انتخاب هر یک بستگی به بودجه، شرایط محیطی و جغرافیایی، وسعت و هدف اجرای پروژه دارد. برای مثال در شهر اندیشه سقف شیروانی کمتر دیده میشود در حالی که در شهرهای باران خیز شمالی اکثر سقف‌ ها به شکل شیروانی هستند.

 یکی دیگر از قسمت های ساختمان سازی، بخش دیوار چینی است. هدف از دیوار چینی جدا نمودن قسمت‌ های مختلف خانه و ایجاد فضا‌ها با کاربری متفاوت است. دیوار چینی با استفاده از بلوک سفالی، آجر و بتن ساخته میشود. کیفیت مصالح به کار رفته در دیوار چینی، کیفیت کل سیستم سازه و نحوه‌ ی انجام کار، تعیین کننده‌ ی استحکام دیوار است. اگر به خسارت های ناشی از زلزله، انفجار و یا هر تخریبی که متوجه ساختمان است توجه کنیم، بیشترین تخریب و آوار ایجاد شده که موجب آسیب جانی و مالی میشود خرابی دیوار‌ها است.

تاسیسات
 قلب ساختمان، تاسیسات ساختمان است. به طور کلی، تاسیسات به افرادی که در ساختمان زندگی میکنند، آسایش و زندگی راحت را فراهم میکند. تاسیسات ساختمان شامل سیستم سرمایشی، گرمایشی، لوله کشی گاز و آب، سیم کشی برق و تلفن، تهویه مطبوع، راه‌ های ارتباطی بین واحد‌ ها یا طبقات و غیره است.

 طراحی و اجرای تاسیسات در اندیشه، نیازمند مهندسین و کارشناسان خبره این حوزه است. کلیه مراحل از کوچکترین ترین قسمت ها تا بخشهای بزرگتر نیاز به طراحی و نقشه کشی دقیق و اصولی دارد.

 برای نوع طراحی تاسیسات موارد تاثیر گذاری وجود دارد. معماری ساختمان، شرایط محیطی و جغرافیایی میتواند طراحی تاسیسات ساختمان را تحت تاثیر قرار دهد. اگر بخواهیم شهر اندیشه را به عنوان نمونه با توجه به شرایط جغرافیایی مثال بزنیم، برای تاسیسات گرمایشی به دلیل هوای خشک اگر از سیستم پکیج استفاده شود به دلیل تامین رطوبت بسیار مناسب است. در مورد تاسیسات سرمایشی در اندیشه، کولر گازی گزینه مناسب تری نسب به کولر‌ آبی با توجه به کمبود آب میباشد.

نازک کاری
 پس از اتمام سفت کاری ساختمان هر فعالیتی که شامل پوشش ظاهری ساختمان میشود در زیر مجموعه‌ ی نازک کاری قرار میگیرد. نازک کاری ساختمان شامل گچ کاری، کاشی کاری، دکور کردن دیوار‌ ها با نقاشی یا کاغذ دیواری، پوشش سقف، برق کاری شامل نصب کلید، پریز و لامپ ها، نصب شیر آلات و شوفاژ ها، نصب در و پنجره و نما کاری ساختمان، عایق کاری و اندود کاری است.

گچ و خاک و سفید کاری
 دلیل اصلی گچ خاک کردن، کاور کردن شیارها و حفره‌ های دیوار چینی و ایجاد یک سطح صاف برای روکش گچ سفید است.

 پس از پر شدن شیارها توسط گچ و خاک و خشک شدن آن، اقدام به سفید کاری دیوارها توسط گچ سفید میکنیم. بعد از مرحله‌ ی سفید کاری قبل از اینکه گچ کاملا خشک شود، یک لایه کشته روی آن کشیده میشود تا سطحی کاملا صاف و صیقلی به دست آید. انجام این کار یک زیر سازی مناسب برای نقاشی کردن دیوار فراهم میآورد.

نصب سنگ قرنیز
 مرحله اجرای قرنیز، نصب سنگ تراورتن، مرمر یا غیره دور تا دور دیوارها است که با ارتفاع 10 الی 15 سانتیمتر اجرا میشود. نصب قرنیز از رسیدن نم و رطوبت و آسیب دیدن گچ در حین شست و شوی کف جلوگیری میکند.

کف سازی ساختمان
 کف ساختمان با استفاده از لایه‌ ی مناسبی از ملات سیمانی صاف و مسطح میشود تا آماده‌ برای پوشش نهایی کف گردد. پوشش نهایی میتواند سنگ، سرامیک، موزاییک، پارکت و غیره باشد.

 امروزه سرامیک‌ های کف بسیار متنوعی در بازار وجود دارد. رنگهای مات و بسیار زیبا که هم خوانی با رنگ قالب دکوراسیون را دارد. ولی اغلب برای بزرگتر دیده شدن فضا از رنگ سفید برای مصالح پوششی کف استفاده میکنند.

 با توجه به پیشرفت تکنولوژی در حیطه دکوراسیون، ایده‌ های فوق العاده زیبایی برای پوشش کف وجود دارد که طراح به شما پیشنهاد میدهد. یکی از این مدل ها اپوکسی است که اگر با سلیقه‌ تان سازگار باشد طرحی زنده و شکیل برای کف خانه رقم میزند.

کاشی کاری

 برای پوشش دیوارهای آشپزخانه و سرویس بهداشتی از کاشی و برای پوشش کف از سرامیک استفاده میگردد. همچنین برای پوشش کف سالن و اتاق خواب‌ ها از سرامیک استفاده میشود.

 کاشی و سرامیک انواع بسیار متنوعی دارند که میتوان ترکیب رنگهای بسیار دلپذیری انتخاب کرده و فضای خانه را شکیل و زیبا کرد.

نصب درب و پنجره‌ های ساختمان
 انتخاب درب ورودی ساختمان، درب واحد‌ ها و اتاق ها و سرویس بهداشتی همگی بستگی به بودجه و سلیقه‌ ی فرد دارد.

 امروزه برای درب واحدها، درب‌ های ضد سرقت با امینت بالا از جنس چوب با رنگها و پوشش های مختلف تولید میگردد. درب‌ هایی با پوشش چرم، ام دی اف یا بدون روکش خاص به درخواست مشتری تولید میشوند. برای درب اتاق‌ ها نیز میتوان از نوع چوبی یا درب با روکش‌ های مصنوعی MDF یا HDF استفاده کرد.

 یک ساختمان با هر کاربری، مسکونی، تجاری، اداری و غیره را نمیتوان بدون نور تصور کرد. برای یک ساختمان وجود نور بسیار حائز اهمیت است و این نور از وجود پنجره‌ ها حاصل میشود. یک پنجره با جنس نامرغوب در محلی نامناسب، چشم انداز، تهویه، زیبایی فضای ساختمان و ورود نور را مختل میکند. کمبود نور در محیط کار و زندگی روحیه‌ ی افراد را نیز کسل کرده و باعث افسردگی میشود. لذا بایستی این موضوع را جدی گرفته و در انتخاب جنس پنجره و محل نصب آن دقت شود.

پنجره‌ی چوبی
 امروزه در ساختمان‌ های مدرن به واسطه اصالت چوب و رنگ جذاب و گرم آن، از پنجره های چوبی استفاده میگردد. پنجره های چوبی به دلیل نارسانا بودن عایق خوبی هستند و انتقال حرارت و هدر رفت انرژی در آنها بسیار کم است. رنگ پذیری بالایی دارند، قابلیت اجرای شیشه‌ ی دو جداره را داشته و در مقابل تابش خورشید مقاوم است.

 از معایب آن میتوان گفت که در برابر آتش سوزی خطرناک بوده و امکان لانه گزینی حشرات در آن وجود دارد. در مقابل نفوذ آب مقاوم نبوده و احتمال تغییر شکل دارند.

پنجره‌ های آهنی
 به دلیل قیمت بالای آهن، وزن بالا، عدم مقاومت در برابر رطوبت و زنگ زدگی، درز گیری نامناسب و انتقال زیاد سر و صدا، استفاده از این نوع پنجره ها تقریبا منسوخ شده است.

پنجره‌ های آلومینیومی
 امروزه پنجره‌ های آلومینیومی با وزن کم، مقاومت در برابر رطوبت و نور آفتاب و چشم انداز وسیعی که ایجاد میکند، استفاده بیشتری دارد. از معایب آن در گذشته هدر رفت زیاد انرژی بود که با تغییراتی که در آن ایجاد شد، اتلاف انرژی به حداقل رسید.

فریم‌ های upvc و pvc
 جنس این فریم‌ ها نوعی پلاستیک سبک و قوی است. این پنجره ها با مزایای فوق العاده ای مثل انعطاف پذیری بالا، قابلیت بازیافت، عایق حرارتی و صوتی، سبک، غیر قابل اشتعال، عمر بالا، مقاوم در مقابل ضربه و رطوبت، مناسب برای کلیه شرایط اقلیمی بوده و در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده و توجه قرار گرفته است.

 شیشه‌ های مورد استفاده برای کلیه پنجره ها بهتر است دو جداره باشد تا عایق صوتی و حرارتی خوبی برای ساختمان باشد.

نماکاری
 آخرین مرحله از نازک کاری، رسیدگی به فضای بیرونی و زیبایی ظاهری بنا میباشد. نمای ساختمان هویت آن است و اولین منظره ای که شما از ساختمان میبینید نمای بیرونی آن است. نوع طراحی و متریالی که برای نما انتخاب میشود بستگی به معماری ساختمان، کاربری و سلیقه‌ ی فرد دارد.

دکوراسیون داخلی
 بخش جذاب ساختمان سازی در اندیشه، دکوراسیون داخلی آن است که ارتباط مستقیم با سلیقه‌ ی فرد دارد.

 دکور کردن سقف، دیوارها، آشپزخانه، اتاق ها، تراس یا هر قسمتی از ساختمان میتواند با بهترین ایده ‌ها انجام شود.

زیبا سازی سقف خانه
 اولین قسمتی که در اجرای دکوراسیون، زیبا میشود سقف خانه است که تاثیر زیادی در زیبایی فضا دارد. انتخاب صحیح طرح و رنگ سقف میتواند به بزرگتر نشان داده شدن فضا نیز کمک کند.

 قسمت‌ های مختلف ساختمان نظیر اتاق خواب ها، اتاق کار، اتاق نشیمن یا پذیرایی، آشپزخانه و غیره نیاز به سقف منحصر به فرد خود دارند.

 به هر حال کاربری ساختمان، بودجه و سلیقه‌ ی فرد در انتخاب طرحی های دکور سقف موثر است.

 به کلیه‌ ی طرح هایی که برای دکوراسیون سقف استفاده میشود سقف کاذب میگویند. سقف کاذب بر روی سقف اصلی نصب شده و باعث پوشانده شدن معایب سقف اصلی و کلیه‌ ی سیم‌ ها و لوله‌ های تاسیسات کار شده در سقف میشود.

 به پنل‌ های گچی یا غیر گچی از پیش ساخته شده که با پروفیل‌ های فولادی محکم میشود کناف گفته میشود. با استفاده از نور پردازی در سقف و اجرای انواع طرح‌ های هندسی، نمایی فوق العاده میتوان با کناف ایجاد کرد.

کاغذ دیواری
 استفاده از کاغذ دیواری برای تزیین دیوارهای ساختمان مورد استقبال فراوان افراد و طراحان قرار گرفته است. مدل‌ های متنوع کاغذ دیواری، طرح‌ های پوستری و سه بعدی و غیره که هر نوع سلیقه ای را پشتیبانی میکند. طرح و رنگ کاغذ دیواری بسیار اهمیت دارد. قبل از انتخاب رنگ بهتر است کاغذ دیواری بهتر است کمی در مورد روانشناسی رنگ‌ ها مطالعه کرده و اطلاعات به دست آورید. که هر رنگی چه تاثیری بر روحیه‌ ی شما و فضای خانه خواهد داشت. کاغذ دیواری، هر چقدر طرح ریز‌تری داشته باشد فضا بزرگتر به نظر میرسد. اگر فضای مورد محیط کوچک بود از کاغذ‌های ساده‌ تر با رنگ‌ های روشن استفاده میگردد. جنس کاغذ دیواری بهتر است از مواد طبیعی مثل پنبه و الیاف باشند.

دکوراسیون آشپزخانه
 دکور آشپزخانه به عنوان قلب خانه، اهمیت زیادی دارد زیرا اولین مکان از خانه است که مورد توجه قرار میگیرد. بعد از اینکه سقف آشپزخانه و کاشی کاری‌ ها تمام شد نوبت به انتخاب کابینت میرسد. با توجه به تنوع متریال، رنگ و طرح انتخاب یک کابینت ایده آل کار سختی است، اما اگر ایده‌ های خود و هر آنچه در ذهن دارید را با یک طراح در میان بگذارید در تسریع روند انتخاب طرح به شما کمک میکند.

عایق کاری ساختمان
 یکی از مراحل مهم ساختمان سازی در اندیشه، عایق کاری است که باعث صرفه جویی و کاهش هدر رفت انرژی در ساختمان میشود. عایق ها به عنوان پوشش روی سقف، کف و دیوار نصب میگردند و از نظر جنس و عملکرد به سه نوع رطوبتی، حرارتی و صوتی تقسیم میشوند. عایق رطوبتی از نفوذ آب و رطوبت جلوگیری میکند. عایق‌ صوتی در کنترل صدا و کاهش آلودگی ساختمان موثر است و عایق حرارتی باعث جلوگیری از هدر رفتن انرژی میشود.

 سپاس از همراهی تان شرکت آسا، شرکت پیمانکاری ساختمان در اندیشه با قیمت مناسب.

 برای اطلاع از هزینه پیمانکاری ساختمان در اندیشه با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما به صورت رایگان در محل حاضر شده و برآورد هزینه عملیات تخریب و بازسازی ساختمان شما را در اختیار تان قرار دهند.

 

هزینه محوطه سازی

سپاس از اینکه سایت آسا را انتخاب کرده اید.

پاسخ بدهید

اینجا کلیک کنید.
1
تماس از طریق واتساپ
به آسا خوش آمدید.
جهت استعلام قیمت؛ دریافت پیش فاکتور و مشاوره رایگان