قیمت قیر در سال 1401

  شرکت آسا اولین توزیع کننده انواع قیر پالایشگاهی پاسارگاد و جی با قیمت مناسب در تهران، کرج و سایر نقاط کشور با فاکتور رسمی میباشد. 

 شرکت آسا به عنوان اولین شرکت رسمی تامین کننده قیر در سراسر کشور، توزیع و فروش انواع قیر در کشور را در اسرع وقت انجام میدهد.

لیست قیمت قیر 60/70 امروز

 قیمت قیر شل 60/70 امروز در بازار بورس به صورت فله ای، بشکه ای، نیم بشکه ای و حلب 17 کیلویی به شرح زیر است.

ردیف نوع بسته بندی قیمت به تومان
1 فله ای 14,500,000
2 بشکه ای 3,200,000
3 نیم بشکه ای 2,000,000
4 حلب 17 کیلویی 400,000

قیمت قیر

 قیمت قیر امولسیون و mc2

ردیف نوع قیر قیمت هر تن
1 امولسیون جهت تک کت و پریمکت 14,000,000
2 mc2 جهت تک کت و پریمکت 14,000,000

 ارائه انواع قیر آسفالت، قیر امولسیون، mc ام سی و mc2، محلول، مخلوط و شل 60/70 با قیمت مناسب و با فاکتور رسمی صورت میپذیرد. این شرکت همچنین، انواع گونی چتایی درجه یک و دو بنگال را با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه میکند.

 فروش انواع قیر پاسارگاد و جی به صورت فله ای، بشکه ای، نیم بشکه ای، حلب ۱۷ کیلویی، کارتنی و سایر بسته بندی های قیر.

 همچنین خدمات اجرای قیرگونی در محدوده تهران، کرج و شهرها و استان های همجوار با قیمت مناسب و کیفیت بالا انجام میپذیرد.

انواع قیر

 انواع قیر پالایشگاهی مرغوب پاسارگاد و جی عبارتند از: قیر آسفالت، قیر امولسیون، mc و mc2 ام سی، محلول، مخلوط و شل 60/70 در بسته بندی های فله ای، بشکه ای، نیم بشکه ای، حلب ۱۷ کیلویی، کارتنی و غیره.

 این شرکت، خدمات تهیه مصالح و اجرای قیر پاسارگاد، جی و قیرگونی به صورت یک لایه، دولایه و سه لایه را برای سطوح مختلف نظیر پشت بام، سرویس های بهداشتی، آشپزخانه، بالکن، پی، دیواره ها، پارکینگ، مخازن آب و سایر سطوح با بهترین کیفیت و قیمت مناسب انجام میدهد.

قیمت گونی چتایی

ردیف نوع چتایی قیمت هر یارد
1 گونی پر عرض 370,000
2 گونی کم عرض 320,000

انواع قیرگونی

 قیرگونی نیز شامل اجرای یک لایه، دو لایه و سه لایه است.

قیرگونی یک لایه

 قیرگونی یک لایه یا تک لایه معمولا زمانی اجرا میشود که بر روی آن ایزوگام نصب شود. قیرگونی تک لایه به تنهایی نمیتواند عایق مناسبی باشد به همین دلیل بایستی روی آن یک لایه ایزوگام نیز نصب شود.

قیرگونی دولایه

 متداول ترین قیرگونی اجرای قیرگونی به صورت دولایه است. قیرگونی دولایه یا دولا شامل سه لایه قیر و دو لایه گونی است. ابتدا بر روی سطح یک لایه قیر شل به طور کامل اجرا میگردد، سپس یک لایه گونی چتایی بر روی قیر پهن میگردد. در مرحله بعدی یک لایه قیر شل بر روی گونی چتایی پهن شده اجرا میشود و دوباره گونی چتایی بر روی آن پهن میگردد. در انتها یک لایه قیر مخلوط بر روی گونی چتایی اجرا میگردد.

قیرگونی سه‌ لایه‌

 قیرگونی سه لایه نیز شامل سه لایه گونی چتایی و چهار لایه قیر است. مراحل اجرای آن مانند قیرگونی دولایه است که یک لایه گونی چتایی و یک لایه قیر به آن اضافه میگردد.

زیرسازی قیرگونی

 برای اجرای قیرگونی ایده آل، سطح مورد اجرا بایستی از لحاظ زیرسازی کاملا آماده باشد. سطح عایق کاری باید کاملا خشک و عاری از هرگونه آلودگی و گرد و خاک باشد، در غیر این صورت چسبندگی مناسبی بین قیرگونی و سطح زیرین اتفاق نمیافتد. برای سطوح کثیف حتی با استفاده از قیر و یا پرایمر نیز نمیتوان اتصال قیرگونی به سطوح زیرین را تضمین کرد. بعد از تمیز کردن سطح، شکاف ها و ترک‌ هایی که شاید در سطح موجود باشند بهتر از قبل نمایان میشوند. شکاف های کوچک و مویرگی با استفاده از قیر و یا پرایمر کاملا برطرف خواهند شد اما برای شکافهای بزرگتر باید قیرگونی یا ایزوگام را به صورت نواری بر روی آن نصب کرد.

 سطح مورد عایق کاری باید کاملا صاف بوده و شیب ملایمی به سمت آب رو داشته باشد. در صورت ناهمواری و عدم شیب بندی مناسب، پشت بام بایستی توسط متخصصین شیب، کروم بندی شده و با ملات سیمان و یا آسفالت شیب آن اصلاح گردد.

ارائه فاکتور رسمی

 شرکت آسا خدمات تهیه و اجرای قیرگونی را برای ارگان های دولتی و شرکتها در صورت درخواست کارفرما با فاکتور رسمی ارائه میدهد. در صورت ارائه‌ فاکتور رسمی مقدار 9% به عنوان مالیات بر ارزش افزوده به قیمت قیرگونی اضافه خواهد شد. همچنین کسورات قانونی بیمه نیز به خدمات اجرا اضافه میگردد. در صورتی که کارفرما تمایلی به دریافت فاکتور رسمی نداشته باشد، کسورات قانونی ارزش افزوده و بیمه لحاظ نخواهد شد.

اجرای قیرگونی

 در مورد اجرای قیرگونی باید عنوان کنیم که نصب آن باید توسط یک شرکت معتبر و متخصصین عاق کاری رطوبتی انجام شود. گاها مشاهده میشود که افراد عادی و استاد کاران بنا، کاشی کار و حتی لوله کش اقدام به اجرای قیرگونی میکنند. عدم دقت و مهارت در نصب، باعث عدم چسبندگی موثر و باقی ماندن درز در برخی قسمتها میشود. نفوذ رطوبت از بین درزها به زیر عایق باعث ورود آب به داخل سقف و داخل سازه ها خواهد بود. تعمیر و بازسازی عایق، علاوه بر اتلاف وقت، هزینه های هنگفتی را برای مصرف کننده خواهد داشت.

شرکت مجری قیرگونی

 شرکت آسا به عنوان اولین شرکت رسمی پیمانکاری مجری قیرگونی، در پروژه های خود، فرایند تهیه، حمل و اجرای قیرگونی را به صورت یکجا بر عهده میگیرد. این شرکت عملیات تامین مصالح و اجرای قیرگونی را با استفاده از بهترین قیر پاسارگاد و گونی چتایی بنگال با قیمت مناسب انجام میدهد. آنچه برای ما اهمیت دارد، اجرای استاندارد و بی عیب و نقص عایق کاری همراه با مسئولیت ‌پذیری و ضمانت کار است.

 شرکت آسا با سالها تجربه در عرصه عایق رطوبتی، پروژه های محوله را به شکل مطلوب و مطابق با ضوابط و قوانین موجود انجام میدهد. داشتن نیروهای متخصص و زبده و همچنین تجهیزات پیشرفته کمک شایانی در عملکرد مطلوب این شرکت داشته است.

 این شرکت سعی دارد پروژه های محوله را به بهترین شکل ممکن و با کمترین قیمت، در مدت زمان مشخص شده اجرا نموده و رضایت کارفرما را جلب کند. امیدواریم با داشتن سالها تجربه در عرصه خدمات ایزوگام و قیرگونی بتوانیم خدمات ارزنده ای به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

 جهت استعلام قیمت قیرگونی و اطلاع از لیست آن با ما تماس بگیرید. بازدید از محل، مشاوره و ارائه پیش فاکتور به صورت کاملا رایگان صورت میگیرد.

 مجددا یادآور میشویم که متراژهای پایین تر از یکصد مترمربع، لکه گیری و تعمیرات در دستور کار شرکت ما نیست، لطفا در این مورد سوال نفرمایید.

 سپاس از همراهی تان؛

شرکت تامین کننده قیر

قیمت قیر با فاکتور رسمی

قیمت گونی چتایی با فاکتور رسمی

تماس با شرکت نصب ایزوگام آسا

قیمت قیرگونی در سامانه ستاد ایران

 

7 پاسخ ها

پاسخ بدهید

اینجا کلیک کنید.
1
تماس از طریق واتساپ
به آسا خوش آمدید.
جهت استعلام قیمت؛ دریافت پیش فاکتور و مشاوره رایگان