شرکت آســــــا (سهامی خاص)
ارائه دهنده خدمات راه و ساختمان
ارتباط با مدیریت : 09124610098

 قیمت ایزوگام در سال 1401

 قیمت ایزوگام با نصب در بهار سال 1401 برای پشت بام، سرویس های بهداشتی، استخر، دیوار، پارکینگ، پل ها، مخازن و لوله های آب و سایر سطوح بسته به کیفیت ایزوگام و متراژ کار متفاوت است.

 هزینه نصب برندهای برتر و با کیفیت ایزوگام هر مترمربع ایزوگام 70 هزار تومان، برندهای متوسط 60 هزار تومان و برندهای بی کیفیت 50 هزار تومان است.

 قیمت های فوق برای متراژهای بیشتر از دویست مترمربع بوده و قیمت نصب برای متراژهای پایین، بالاتر است.

 نکته مهم در مورد ایزوگام اینکه اکثر برندها در شهرک صنعتی دلیجان تولید میشوند و بالطبع نام دلیجان را بر روی برچسب خود دارند. لذا دلیجان بودن نام ایزوگام دلیل بر کیفیت آن نیست و شرکت های تولید کننده ایزوگام در دلیجان کیفیتهای متفاوت به بازار عرضه میکنند.

 نکته مهم بعدی که باید مشتریان عزیز آگاهی داشته باشند این است که اکثر ایزوگام های موجود از بهترین کیفیت تا بی کیفیت‌ ترین آنها، داری ضمانت نامه و بیمه نامه پنج تا ده ساله هستند‌. ولی متأسفانه باید عنوان کنیم که برگه ضمانت و بیمه نامه شرکتهای تولید کننده، بیشتر برای تبلیغ و جذب مشتری بوده و کارایی لازم از جهت تضمین محصولات خود را ندارد.

 ولی نگران نباشید، شرکت آسا با ایمان به توانایی های خود، کلیه پروژه های عایق کاری را بدون هیچ بند و تبصره ای به مدت شش تا ده سال بسته به برند ایزوگام ضمانت میکند تا خیال مشتریان عزیز از این نظر آسوده باشد.

 فاکتور رسمی و ارزش افزوده ایزوگام

 برای ارگان های دولتی و شرکتها در صورت درخواست فاکتور رسمی 9% به عنوان مالیات بر ارزش افزوده لحاظ میگردد. همچنین کسورات قانونی بیمه نیز به خدمات نصب اضافه میگردد. در صورت عدم تمایل کارفرما به دریافت فاکتور رسمی، کسورات قانونی  ارزش افزوده و بیمه لحاظ نخواهد شد.

هزینه زیرسازی ایزوگام

 هزینه زیرسازی برای نصب ایزوگام نیز به صورت زیر است.

 قیمت اجرای قیر و یا پرایمر قبل از نصب ایزوگام، هر متر مربع 30 هزار تومان است. هزینه کندن ایزوگام فرسوده و طبله کرده قدیمی و حمل نخاله آن به بیرون، هر مترمربع 20 هزار تومان است. حمل و نقل و نیز نظافت سطح رایگان میباشد. جایجایی و تنظیم مجدد دیش ها از تعهدات شرکت ما خارج است.

شرح کالا و خدمات واحد قیمت به هزار تومان
ایزوگام با نصب مترمربع 70
اجرای قیر مترمربع 30
کندن ایزوگام قدیمی مترمربع 20
نظافت سطح مترمربع رایگان
باز و بست کولرها عدد 100

 

برآورد هزینه ایزوگام پشت بام

 برای برآورد هزینه ایزوگام پشت بام، مقدار ایزوگام لازم برای پشت بام را در قیمت نصب هر مترمربع ایزوگام ضرب میکنیم.

 به صورت تقریبی، مقدار ایزوگام مورد نیاز برای پشت بام برابر است با متراژ سطح بعلاوه 25 درصد آن. مثلاً برای پشت بام به مساحت 100 مترمربع مقدار 25 مترمربع افزوده میشود و 125 مترمربع ایزوگام لازم است. این افزایش به دلیل همپوشانی ایزوگام به اندازه 10 سانتیمتر و همچنین بالا رفتن حدود 25 سانتی متر روی دیواره ها و تیکه کاری های دور لوله ها و زائده ها است. هزینه کندن ایزوگام فرسوده قبلی (در صورت نیاز)، قیرکشی، و باز و بست کولرها طبق جدول کلی قیمتها به به قیمت نصب ایزوگام افزوده میشود.

 پرداخت هزینه ایزوگام پشت بام در آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی، تجاری و اداری برعهده تمامی صاحبان واحدها و متناسب با متراژ هر واحد میباشد. مستاجر هیچ گونه تعهدی نسبت به پرداخت هزینه ها حتی جزیی ندارد.

 

قیمت ایزوگام در تهران

 

درباره ایزوگام

 ایزوگام یک محصول پیش ساخته عایق رطوبتی است که برای عایق نمودن سطوح در برابر نفوذ رطوبت به کار میرود. این عایق جانشین مناسبی برای قیرگونی میباشد که در گذشته مورد استفاده قرار میگرفت.

 در مورد مشخصات ظاهری آن باید عنوان کنیم که ایزوگام خام در بازار و قبل از نصب به صورت رول ارائه ميگردد. ایزوگام دارای طول ده و عرض یک متر است و وزن حدود 40 کیلوگرم و ضخامت 3 تا 4 میلیمتر را داراست. مواد تشکیل دهنده ایزوگام، قیر 60/70 صنعتی، مواد پلیمری اتکیک پلی پروپیلن (APP)، لایه پشم شیشه یا تیشو، لایه پلی استر نبافته سوزنی یا ترموباند، پودر تالک و فوئل آلومینیومی است.

 کیفیت ایزوگام از عوامل تاثیر گذار در عایق کاری رطوبتی است که بایستی در انتخاب آن دقت شود. اما ایزوگام مرغوب چیست و چه ویژگی هایی را باید دارا باشد؟

 ایزوگام مرغوب و با کیفیت، بایستی دارای تیشو نخدار و پلی استر نبافته، پلاستیک و مشتقات عالی باشد. همچنین باید دارای قیر خالص و طبیعی اصلاح شده باشد تا از قدرت چسبندگی بالایی برخوردار باشد. در مورد کیفیت ایزوگام باید عنوان کنیم که یک ایزوگام مرغوب بایستی نرم و انعطاف پذیر باشد. ایزوگام خشک و ترد که هنگام تا کردن با دست بشکند، بالطبع بعد از نصب نیز دچار ترک خوردگی میشود.

 همچنین ایزوگام مرغوب و استاندارد محکم و با دوام بوده و زود پاره نمیشود. لبه های آن کاملا سالم و ضخامت کل رول یکنواخت میباشد.

ایزوگام نامرغوب

 توصیه میشود از ایزوگام های نامرغوب که با اسم های مشابه برندهای معتبر در بازار ارائه میشوند استفاده نکنید.

 در ساخت ایزوگام های نامرغوب از پودرهای مختلف، کوک، ضایعات پالایشگاه، مازوت، ضایعات پلاستیکی و غیره استفاده میشود. اینگونه محصولات از نظر ظاهری هیچگونه تفاوتی با ایزوگام مرغوب ندارند. اتفاقا اینگونه برندهای بی کیفیت علاوه بر وزن و ضخامت بالا، زرق و برق بیشتری هم دارند. لذا غافلگیر مارک ها، نوشته ها، تبلیغات و نقش و نگارهای مختلف روی برچسب آنها نشوید.

 روش ساده شناخت ایزوگام نامرغوب این است که هنگام نصب بوی دود، گازوئیل و روغن سوخته محیط را فرا میگیرد.

نصب ایزوگام

 در مورد نصب ایزوگام باید عنوان کنیم که نصب آن باید توسط یک شرکت معتبر و متخصصین نصب ایزوگام انجام شود. گاها مشاهده میشود افراد عادی و استاد کاران بنا، کاشی کار و حتی لوله کش اقدام به نصب ایزوگام میکنند. عدم دقت و مهارت در نصب، باعث عدم چسبندگی موثر و باقی ماندن درز در بین لایه های ایزوگام میشود. نفوذ رطوبت از بین درزها به زیر عایق باعث ورود آب به داخل سقف و داخل سازه ها خواهد بود. تعمیر و یا نصب ایزوگام جدید، علاوه بر اتلاف وقت، هزینه های هنگفتی را برای مصرف کننده خواهد داشت. لذا در انتخاب خود دقت کنیم تا با خیالی آسوده تر برف و باران شهرمان را به تماشا بنشینیم.

زیرسازی ایزوگام

 برای یک عایق کاری ایده آل، سطح مورد اجرا نظیر پشت بام و یا سایر سطوح بایستی از لحاظ زیرسازی کاملا آماده باشد. سطح عایق کاری باید کاملا خشک و عاری از هرگونه آلودگی و گرد و خاک باشد، در غیر این صورت چسبندگی مناسبی بین ایزوگام و سطح زیرین اتفاق نمیافتد. برای سطوح کثیف حتی با استفاده از قیر و یا پرایمر نیز نمیتوان اتصال ایزوگام به سطوح زیرین را تضمین کرد. بعد از تمیز کردن سطح، شکاف ها و ترک‌هایی که شاید در سطح موجود باشند بهتر از قبل نمایان میشوند. شکاف های کوچک و مویرگی با استفاده از قیر و یا پرایمر کاملا برطرف خواهند شد  اما برای شکافهای بزرگتر باید جداگانه وارد عمل شویم.

 سطح مورد عایق کاری باید کاملا صاف بوده و شیب ملایمی به سمت آب رو داشته باشد. در صورت ناهمواری و عدم شیب بندی مناسب باید با ملات سیمان و یا آسفالت شیب آن اصلاح گردد. بر روی سطوح سیمانی، آسفالتی، موزائیک و سنگ بهتر است قبل از نصب ایزوگام یک لایه قیر هم اجرا شود.

حفظ و نگهداری ایزوگام پس از نصب

 حفظ و نگهداری مناسب از ایزوگام پس از اجرا نیز حائز اهمیت است‌. نگهداری لوازم نوک تیز و مصالح ساختمانی مثل شن، ماسه، آجر، موزائیک و غیره بر روی عایق توصیه نمیشود. گذاشتن کف شور به دهانه ناودان برای جلوگیری از جمع شدن زباله و بسته شدن دهانه آب رو ضروری است.

بازدید ماهیانه از پشت بام نیز برای بررسی وضعیت ایزوگام و دهانه ناودان یا آب رو لازم است.

شرکت رسمی پیمانکاری ایزوگام

  شرکت آسا به عنوان شرکت رسمی پیمانکاری نصب ایزوگام، در پروژه های خود، فرایند تهیه، حمل و نصب ایزوگام را طبق یک قرارداد رسمی و معتبر بر عهده میگیرد. آنچه در قراردادهای شرکت آسا اهمیت بالایی دارد، حس مسئولیت ‌پذیری و تعهد به تمام مفاد قرارداد است. این شرکت با برنامه ‌ریزی دقیق، عملیات عایق کاری را طبق زمانبندی در مدت زمان مشخص شده به پایان میرساند.

 شرکت پیمانکاری آسا عملیات نصب ایزوگام را با استفاده از بهترین متریال های عایق کاری رطوبتی به بهترین شکل انجام میدهد. این شرکت با سالها تجربه در عرصه عایق رطوبتی، پروژه های محوله را به شکل مطلوب انجام میدهد. داشتن نیروهای متخصص و زبده و همچنین تجهیزات پیشرفته کمک شایانی در عملکرد مطلوب این شرکت داشته است.

 شرکت پیمانکاری ایزوگام آسا تمام اقدامات لازم در راستای نصب موفق ایزوگام را مطابق با ضوابط و قوانین موجود انجام میدهد. این شرکت سعی دارد پروژه های محوله را به بهترین شکل ممکن اجرا نموده و رضایت کارفرما را جلب کند.

 امیدواریم با داشتن سالها تجربه در عرصه خدمات ایزوگام بتوانیم خدمات ارزنده ای به شهروندان عزیز ارائه دهیم.

جهت استعلام قیمت ایزوگام و اطلاع از لیست قیمت ایزوگام با ما تماس بگیرید. بازدید از محل، مشاوره و ارائه پیش فاکتور به صورت کاملا رایگان صورت میگیرد.

 سپاس از همراهی تان؛

 شرکت آسا، پیمانکار رسمی ایزوگام، ارائه دهنده و مجری انواع ایزوگام با قیمت مناسب.

به مدیریت مهندس اسلامی

09124610098

 

 

 موضوعات مرتبط:

 قیمت قیرگونی

 

 

 

سپاس از اینکه سایت آسا را انتخاب کرده اید.
7 پاسخ ها
 1. حسین

  سلام خسته نباشید
  یک سوالی داشتم قبل از ایزوگام حتما باید زیر سازی با قیر یا پرایمر انجام شود و اینکه ایزوگام جدید را روی ایزوگام قبلی نصب کنیم عمر ایزوگام باعث میشود کمتر شود یا خیر

  1. سلام و عرض ادب
   بر روی سطوح آسفالتی و یا بتونی بهتر است یک لایه قیر و یا پرایمر اجرا شود.
   بر روی ایزوگام قدیمی میشود ایزوگام جدید نصب کرد.
   با تشکر.

پاسخ بدهید

اینجا کلیک کنید.
1
تماس از طریق واتساپ
به آسا خوش آمدید.
جهت استعلام قیمت؛ دریافت پیش فاکتور و مشاوره رایگان