آسا، شرکت رسمی پیمانکاری

 شرکت آسا، یک شرکت رسمی پیمانکاری راه و ساختمان است که مجموعه ای از خدمات پیمانی و اجرایی را در راستای خدمات مرتبط با این حوزه انجام میدهد.

 فعالیت های ساختمانی شرکت پیمانکاری آسا، در حوزه ساخت و ساز ساختمان مسکونی، تجاری و صنعتی میباشد. همچنین این شرکت در حوزه راه سازی نیز خدمات ارائه میدهد.

شرکت رسمی پیمانکاری آسا

 شرکت آسا با نام کامل آیدین سازه اورال سهامی خاص یک شرکت رسمی پیمانکاری ساختمانی و راه سازی میباشد. این شرکت در سال 1396 با شماره ثبت 2690 و شناسه ملی 14007105148 تاسیس شده است.

 شرکت آسا با کادری توانمند و نیروهای انسانی متخصص آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز میباشد. این شرکت پروژه های مختلف عمرانی و غیر عمرانی را به بهترین نحو و در اسرع وقت به انجام میرساند.

 شرکت ما با ایمان به توانایی های خود تمامی پروژه های محوله را بدون کوچکترین ایرادی سپری کرده است. داشتن نیروهای متخصص و زبده و همچنین تجهیزات پیشرفته کمک شایانی در عملکرد شرکت آسا در حوزه راه و ابنیه کرده است.

خدمات ما

 شرکت آسا، ابتدا با محوریت آسفالت کاری و عایق های رطوبتی تاسیس شد. ولی خدماتی چون راه سازی، محوطه سازی و جدول کاری در سالهای اخیر به خدمات ما افزوده شده است. مقاطعه کاری ساختمان نظیر بنائی، گچ کاری، نقاشی، تاسیسات، کاشی کاری از دیگر خدمات ما در این شرکت است. اجرای سقف کاذب، نصب شیروانی، نصب انواع حفاظ ها، نصب انواع درب آکاردئونی نیز جزو خدمات این شرکت است.

 نهر سازی، سنگ فرش معابر و پیاده رو سازی، خدمات زیبا سازی معابر و مبلمان شهری از خدمات شرکت ماست. از عمده فعالیت های این شرکت میتوان به توزیع کالاهای مجاز اشاره کرد.

ارائه فاکتور رسمی

 شرکت در مناقصات و مزائدات دولتی و خصوصی با ارائه فاکتور رسمی نیز از جمله فعالیت های این شرکت است.

 شرکت آسا در پروژه های محوله، فرایند تهیه و حمل مصالح اولیه، مراحل ساخت و اجرای کامل پروژه را طبق یک قرارداد رسمی و معتبر بر عهده میگیرد.

 آنچه در قراردادهای پیمانکاری ساختمان آسا اهمیت بالایی دارد، حس مسئولیت ‌پذیری و تعهد به تمام مفاد قرارداد است. در قرارداد پیمانکاری، این شرکت با مدیریت و برنامه ‌ریزی دقیق، پروژه را در مدت زمان مشخص شده به پایان میرساند. شرکت آسا تمام اقدامات در راستای انجام پروژه را مطابق با ضوابط و قوانین موجود و با نظارت کامل بر کار کارکنان انجام میدهد.

 شرکت رسمی پیمانکاری آسا سعی بر آن داشته که پروژه های محوله را به بهترین شکل ممکن اجرا نموده و رضایت کارفرما را جلب کند.

 

 آرزو میکنیم هر گاه مشتری دنبال ارائه کالا و خدمات با کیفیت و با قیمت مناسب باشد سریعا به آن دست یابد و تلاش میکنیم این امر را محقق سازیم.

 

سپاس از همراهی تان

1 پاسخ
  1. شیدا شرکت

    با سلام واحترام
    من شیدا شرکت هستم در زمینه اندازه گیری ارت ساختمان وکارخانه موردتایید اداره برق ونظام مهندسی ووزارت کار اماده همکاری با شما عزیزان هستم
    شیدا شرکت 09130157173
    مشاور فنی وحفاظت

پاسخ بدهید

اینجا کلیک کنید.
1
تماس از طریق واتساپ
به آسا خوش آمدید.
جهت استعلام قیمت؛ دریافت پیش فاکتور و مشاوره رایگان