قیمت ایزوگام دلیجان

 شرکت ایزوگام آسا ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع ایزوگام دلیجان و قیرگونی با قیمت مناسب در محدوده تهران، کرج و شهرها و استان های همجوار.

قیمت ایزوگام دلیجان

 این شرکت، خدمات تهیه و نصب انواع فویلدار و بدون فویل ایزوگام دلیجان و قیرگونی را برای سطوح مختلف نظیر پشت بام، سرویس های بهداشتی، آشپزخانه، بالکن، پی، دیواره ها، پارکینگ، مخازن آب و سایر سطوح با بهترین کیفیت و قیمت مناسب انجام میدهد.

قیمت ایزوگام با نصب و بدون نصب

قیمت ها به هزار تومان میباشند. آخرین به روزرسانی در 1401/11/09

نام ایزوگام قیمت هر مترمربع قیمت با نصب
درجه یک دلیجان 70 90
درجه دو دلیجان 60 80
درجه سه دلیجان 50 70
برندهای متفرقه 40 60

 

 

سایر خدمات واحد قیمت
برچیدن ایزوگام فرسوده مترمربع 20
شستشوی سطح  مترمربع 10
جابجایی و نصب کولر عدد 100
حمل و نقل ____ رایگان

 

قیمت قیرگونی

 قیمت اجرای یک لایه قیر و نیز قیرگونی یک لایه، دولایه و سه لایه به ترتیب زیر است.

نوع قیرکاری شرح قیمت
قیرکشی اجرای یک لایه قیر 30
قیرگونی یک لایه اجرای دولایه قیر و یک لایه گونی 100
قیرگونی دولایه اجرای سه لایه قیر و دو لایه گونی 160
قیرگونی سه لایه اجرای چهار لایه قیر و سه لایه گونی 220

درباره ایزوگام

 ایزوگام دلیجان یک عایق رطوبتی پیش ساخته است که برای عایق نمودن سطوح در برابر نفوذ رطوبت به کار میرود. ایزوگام، با قیمت مناسب و به صرفه، جانشین مناسبی برای قیرگونی میباشد که در گذشته مورد استفاده قرار میگرفت. قیمت ایزوگام دلیجان در تهران و کرج نسبت به عایق کاری قیرگونی ارزانتر است است.

 ایزوگام دلیجان قبل از نصب در بازار به صورت رول ده متری ارائه ميگردد. طول هر رول ایزوگام، 10 متر و عرض آن 1 متر است. وزن استاندارد یک رول ایزوگام 40 کیلوگرم و ضخامت آن 4 میلیمتر است.

 مواد تشکیل دهنده ایزوگام، قیر 60/70 صنعتی، مواد پلیمری اتکیک پلی پروپیلن (APP)، لایه تیشو، لایه پلی استر نبافته سوزنی یا ترموباند، پودر تالک و فوئل آلومینیومی است.

 کیفیت ایزوگام از عوامل تاثیر گذار در عایق کاری رطوبتی است که بایستی در انتخاب آن دقت شود. بالطبع قیمت ایزوگام دلیجان بسته به کیفیت آن متفاوت است.

ایزوگام مرغوب دلیجان

 ایزوگام مرغوب و با کیفیت دلیجان، دارای تیشو نخدار و پلی استر نبافته، پلاستیک و مشتقات عالی است. یک ایزوگام استاندارد، دارای قیر خالص و طبیعی اصلاح شده بوده و از قدرت چسبندگی بالایی برخوردار است.

 همچنین یک ایزوگام دلیجان مرغوب بایستی نرم و انعطاف پذیر باشد. ایزوگام خشک و ترد که هنگام تا کردن با دست بشکند، قطعا بعد از نصب نیز دچار ترک خوردگی میشود.

 همچنین ایزوگام مرغوب و استاندارد محکم و با دوام بوده و زود پاره نمیشود. لبه های آن کاملا سالم و ضخامت کل رول یکنواخت میباشد.

ایزوگام نامرغوب

 توصیه میشود از ایزوگام های نامرغوب که با کیفیت پایین، قیمت ارزان و با پسوند و پیشوند دلیجان و شرق در بازار ارائه میشوند استفاده نکنید. در مورد درج نام ایزوگام دلیجان بر روی آنها ذکر این نکته ضروری است که اکثر ایزوگام ها در دلیجان تولید می‌ شوند و بالطبع همگی پسوند دلیجان را دارند.

 در ساخت ایزوگام های نامرغوب از پودرهای مختلف، کوک، ضایعات پالایشگاه، مازوت، ضایعات پلاستیکی و غیره استفاده میشود. اینگونه محصولات از نظر ظاهری هیچگونه تفاوتی با ایزوگام مرغوب ندارند و اتفاقا علاوه بر وزن و ضخامت بالا، زرق و برق بیشتری هم دارند. لذا غافلگیر مارک ها، نوشته ها، تبلیغات و نقش و نگارهای مختلف روی برچسب آنها نشوید.

 روش ساده شناخت ایزوگام نامرغوب این است رنگ سیاه مایل به قهوه ای داشته و هنگام نصب بوی گازوئیل و روغن سوخته محیط را فرا میگیرد.

زیرسازی و شیب بندی ایزوگام

 برای یک عایق کاری ایده آل، سطح مورد اجرا بایستی از لحاظ زیرسازی کاملا آماده باشد. سطح عایق کاری باید کاملا خشک و عاری از هرگونه آلودگی و گرد و خاک باشد، در غیر این صورت چسبندگی مناسبی بین ایزوگام و سطح زیرین اتفاق نمیافتد. برای سطوح کثیف حتی با استفاده از قیر و یا پرایمر نیز نمیتوان اتصال ایزوگام به سطوح زیرین را تضمین کرد. بعد از تمیز کردن سطح، شکاف ها و ترک‌ هایی که شاید در سطح موجود باشند بهتر از قبل نمایان میشوند. شکاف های کوچک و مویرگی با استفاده از قیر و یا پرایمر کاملا برطرف خواهند شد. برای شکافهای بزرگتر قبل از نصب ایزوگام باید یک تکه ایزوگام به صورت نواری بر روی آن نصب گردد.

 سطح مورد عایق کاری باید کاملا صاف بوده و شیب ملایمی به سمت آب رو داشته باشد. در صورت ناهمواری و عدم شیب بندی مناسب، پشت بام بایستی توسط متخصصین شیب، کروم بندی شده و با ملات سیمان و یا آسفالت شیب آن اصلاح گردد. بر روی سطوح سیمانی، آسفالتی، موزائیک و سنگ بهتر است قبل از نصب ایزوگام دلیجان، یک لایه قیر هم اجرا شود. همچنین ایزوگام های فرسوده و طبله کرده بایستی از پشت بام جمع آوری شوند.

ارائه فاکتور رسمی

 شرکت ایزوگام آسا خدمات تهیه و نصب ایزوگام دلیجان و قیرگونی را برای ارگان های دولتی و شرکتها در صورت درخواست کارفرما با فاکتور رسمی ارائه میدهد. در صورت ارائه‌ فاکتور رسمی مقدار 9% به عنوان مالیات بر ارزش افزوده به قیمت ایزوگام اضافه خواهد شد. همچنین کسورات قانونی بیمه نیز به خدمات نصب ایزوگام اضافه میگردد. در صورتی که کارفرما تمایلی به دریافت فاکتور رسمی نداشته باشد، کسورات قانونی ارزش افزوده و بیمه لحاظ نخواهد شد.

برآورد هزینه ایزوگام پشت بام

 برای برآورد هزینه ایزوگام پشت بام، مقدار ایزوگام لازم برای پشت بام را در قیمت نصب هر مترمربع ایزوگام ضرب میکنیم.

 به صورت تقریبی، مقدار ایزوگام مورد نیاز برای پشت بام برابر است با متراژ سطح بعلاوه 25 درصد آن. مثلاً برای پشت بام به مساحت 100 مترمربع مقدار 25 مترمربع افزوده میشود و 125 مترمربع ایزوگام لازم است. این افزایش به دلیل همپوشانی ایزوگام به اندازه 10 سانتیمتر و همچنین بالا رفتن حدود 25 سانتی متر روی دیواره ها و تیکه کاری های دور لوله ها و زائده ها است.

 هزینه کندن ایزوگام فرسوده قبلی (در صورت نیاز)، قیرکشی، و باز و بست کولرها طبق جدول کلی قیمتها به قیمت نصب ایزوگام افزوده میشود.

 پرداخت هزینه ایزوگام پشت بام در آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی، تجاری و اداری برعهده تمامی صاحبان واحدها و متناسب با متراژ هر واحد میباشد. مستاجر هیچ گونه تعهدی نسبت به پرداخت هزینه های ایزوگام، حتی جزیی ندارد.

نصب ایزوگام

  نصب ایزوگام دلیجان باید توسط شرکت های نصب ایزوگام صورت گیرد تا از ضمانت نامه معتبر برخوردار باشد. گاها مشاهده میشود که افراد عادی و استاد کاران بنا، کاشی کار و حتی لوله کش اقدام به نصب ایزوگام و قیرگونی میکنند. عدم دقت و مهارت در نصب، باعث عدم چسبندگی موثر و باقی ماندن درز در بین لایه های آن میشود. نفوذ رطوبت از بین درزها به زیر عایق باعث ورود آب به داخل سقف و داخل سازه ها خواهد بود. تعمیر و یا نصب ایزوگام جدید، علاوه بر اتلاف وقت، هزینه های هنگفتی را برای مصرف کننده خواهد داشت. پس به خاطر داشته باشیم که سپردن کار نصب ایزوگام با قیمت پایین و غیر معقول به نصاب های تازه کار که مکان مشخصی هم ندارند پیامدهای منفی برای شما مصرف کننده عزیز به دنبال خواهد داشت. لذا در انتخاب خود دقت کنیم تا با خیالی آسوده تر برف و باران شهرمان را به تماشا بنشینیم.

حفظ و نگهداری ایزوگام پس از نصب

 حفظ و نگهداری مناسب از ایزوگام و قیرگونی پس از اجرا نیز حائز اهمیت است‌. نگهداری لوازم نوک تیز و یا مصالح ساختمانی مثل شن، ماسه، آجر، موزائیک و غیره بر روی عایق توصیه نمیشود. گذاشتن کف شور به دهانه ناودان برای جلوگیری از جمع شدن زباله و مسدود شدن دهانه آب رو ضروری است.

 بازدید ماهیانه از پشت بام نیز برای بررسی وضعیت ایزوگام و دهانه ناودان یا آب رو لازم است.

شرکت نصب ایزوگام

 شرکت نصب ایزوگام آسا به عنوان اولین شرکت رسمی پیمانکاری نصب ایزوگام دلیجان و قیرگونی، در پروژه های خود، فرایند تهیه مصالح، حمل و نصب را به صورت یکجا بر عهده میگیرد. این شرکت عملیات تامین و نصب ایزوگام دلیجان و قیرگونی را با استفاده از بهترین متریال های عایق کاری رطوبتی با قیمت مناسب انجام میدهد. آنچه برای ما اهمیت دارد، اجرای استاندارد و بی عیب و نقص عایق کاری همراه با مسئولیت ‌پذیری و ضمانت کار است.

 شرکت نصب ایزوگام آسا با سالها تجربه در عرصه عایق رطوبتی، پروژه های محوله را به شکل مطلوب و مطابق با ضوابط و قوانین موجود انجام میدهد. داشتن نیروهای متخصص و زبده و همچنین تجهیزات پیشرفته کمک شایانی در عملکرد مطلوب این شرکت داشته است.

 این شرکت سعی دارد پروژه های محوله را به بهترین شکل ممکن و با کمترین قیمت، در مدت زمان مشخص شده اجرا نموده و رضایت کارفرما را جلب کند. امیدواریم با داشتن سالها تجربه در عرصه خدمات ایزوگام و قیرگونی بتوانیم خدمات ارزنده ای به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

 جهت استعلام قیمت ایزوگام دلیجان و قیرگونی و اطلاع از لیست قیمت آن با ما تماس بگیرید. بازدید از محل، مشاوره و ارائه پیش فاکتور به صورت کاملا رایگان صورت میگیرد.

 مجددا یادآور میشویم  که متراژهای پایین تر از یکصد مترمربع، لکه گیری و تعمیرات در دستور کار شرکت ما نیست، لطفا در این مورد سوال نفرمایید.

سپاس از همراهی تان؛ شرکت ایزوگام آسا، نماینده رسمی تامین کننده و مجری انواع ایزوگام دلیجان و قیرگونی در تهران، کرج و حومه.

09124610098

تماس با شرکت نصب ایزوگام آسا

شرکت های نصب ایزوگام

شرکتهای تامین کننده ایزوگام

قیمت ایزوگام دلیجان در سامانه ستاد ایران

موضوعات مرتبط: قیمت قیرگونی

قیمت قیرگونی

سپاس از اینکه سایت آسا را انتخاب کرده اید.
7 پاسخ ها
 1. حسین

  سلام خسته نباشید
  یک سوالی داشتم قبل از ایزوگام حتما باید زیر سازی با قیر یا پرایمر انجام شود و اینکه ایزوگام جدید را روی ایزوگام قبلی نصب کنیم عمر ایزوگام باعث میشود کمتر شود یا خیر

  1. سلام و عرض ادب
   بر روی سطوح آسفالتی و یا بتونی بهتر است یک لایه قیر و یا پرایمر اجرا شود.
   بر روی ایزوگام قدیمی میشود ایزوگام جدید نصب کرد.
   با تشکر.

پاسخ بدهید

اینجا کلیک کنید.
1
تماس از طریق واتساپ
به آسا خوش آمدید.
جهت استعلام قیمت؛ دریافت پیش فاکتور و مشاوره رایگان