شرکت آســــــا (سهامی خاص)
ارائه دهنده خدمات راه و ساختمان
ارتباط با مدیریت : 09124610098

هزینه آسفالت کاری در سال 1400

 هزینه آسفالت کاری در سال 1400 برای متراژهای بیشتر از هزار متر مربع به ترتیب زیر است.

قیر پاشی

 پخش قیر امولسیون یا MC بر روی سطح مورد نظر آسفالت کاری، قیر پاشی نامیده میشود. قیر پاشی از ملزومات آسفالت کاری است که بایستی به طور استاندارد اجرا شود. قیر پاشی بر روی خاک مخلوط و شن و یا بتون، پریمکت نام دارد که مقدار آن یک و نیم کیلوگرم برای هر مترمربع است. قیر پاشی بر روی آسفالت قدیمی و یا آستر نیز تک کت نامیده میشود که مقدار آن نیم کیلوگرم میباشد‌. عملیات قیر پاشی هم به صورت مکانیزه و هم دستی اجرا میشود‌.

 هزینه پریمکت هر مترمربع 10 هزار تومان و تک کت هر مترمربع 5 هزار تومان است.

 

نوع قیرپاشی واحد سطح قیمت به هزار تومان
پریمکت متر مربع 10
تک کت متر مربع 5

آسفالت کاری

 پس از اتمام قیر پاشی، عملیات پخش آسفالت بر روی پریمکت انجام میشود‌. در این مرحله از کار از آسفالت بیندر 025 یا توپکا 019 که دانه بندی درشت دارند استفاده میشود. این مرحله از آسفالت کاری زیره یا آستر نامیده میشود. ضخامت آسفالت پخش شده نبایستی بیشتر از شش سانتیمتر باشد. اگر میخواهید آسفالت با ضخامت بیشتری ریخته شود بایستی در دو یا سه مرحله پخش شود. زیرا هر چقدر ضخامت آن بیشتر باشد کیفیت کمپکت و کوبیده شدن آن پایینتر خواهد بود. مرحله بعدی آسفالت کاری، پخش آسفالت توپکا 019 یا 012 بر روی آستر است که روکش نام دارد‌. ضخامت آسفالت روکش هم سه تا پنج سانتیمتر است.

هزینه آسفالت کاری

هزینه پخش آسفالت

هزینه پخش آسفالت هم بستگی به ضخامت آن دارد. هزینه تهیه، حمل و اجرای آسفالت هر متر مربع به ازای هر یک سانتیمتر ضخامت 22 هزار تومان است.

ضخامت آسفالت واحد سطح قیمت به هزار تومان
3cm مترمربع 66
4cm  مترمربع 88
5cm  مترمربع 110
6cm  مترمربع 132
8cm  مترمربع 176

 برای آسفالت کاری پشت بام از آسفالت نرمه 04 یا 06 استفاده میشود. قیمت پخش آسفالت نرمه برای هر مترمربع 100 هزار تومان است که با ضخامت دو الی سه سانتیمتر اجرا میشود. قیمت های ذکر شده برای متراژ های بیشتر از هزار متر مربع بوده و برای متراژ های کمتر، قیمت بالاتر است. همچنین برای متراژ های بیشتر از دو هزار متر مربع قیمت اجرا به تناسب کاهش پیدا میکند.

 برای اشخاص حقوقی در صورت درخواست کارفرما به ارائه فاکتور رسمی مبلغ 9% به عنوان مالیات بر ارزش افزوده تعلق میگیرد. در صورت عدم تمایل کارفرما به فاکتور رسمی مالیات بر ارزش افزوده لحاظ نخواهد شد.

 پس از اتمام عملیات آسفالت کاری بهتر است بر روی آن پودر سنگ و سیمان پخش شود. این امر باعث پر شدن خلل و فرج آسفالت و کاهش اصطکاک بین لاستیک ماشینها و سطح آسفالت میشود. لذا تماس لاستیک با آسفالت گرم آسیبی به آن نمیزند. توصیه میشود بر روی آسفالت تازه اجرا شده به مدت 24 ساعت تردد انجام نگیرد و یا حداقل رانندگی به صورت ملایم صورت پذیرد.

 

هزینه آسفالت کاری

درباره زیر سازی

 عملیات زیر سازی برای جلوگیری از نشست آسفالت و یا ترک خوردگی آن اجرا میشود. عملیات حفاری، خاکبرداری، حمل نخاله به بیرون، خاکریزی، تسطیح، آب پاشی و کوبیدن از مراحل زیر سازی به شمار میرود.

خاکبرداری و خاکریزی

 در برخی از پروژه های آسفالت کاری، به دلیل وجود خاک نباتی و نرم در سطح بایستی خاکبرداری صورت گیرد. عمق خاکبرداری معمولا از بیست سانتیمتر تا شصت سانتیمتر متغیر است که بستگی به وضعیت سطح مورد نظر دارد. هزینه خاکبرداری در صورت حمل نخاله به بیرون از کارگاه به طور تقریبی هر متر مکعب، 60 هزار تومان میباشد. هزینه خاکریزی سابگرید، آب پاشی و کوبیدن آن نیز هر متر مربع، 50 هزار تومان در نظر گرفته میشود. ضخامت هر لایه خاک ریزی حدود پانزده سانتیمتر میباشد. هزینه رگلاژ، تسطیح و کوبیدن سطح در صورت عدم خاکبرداری و خاکریزی، هر متر مربع 15 هزار تومان میباشد.

 رو سازی آسفالت کاری بعد از خاکریزی و کوبیدن آن اجرا میشود. رو سازی شامل اجرای زیر اساس، اساس، قیر پاشی و پخش آسفالت است. لایه زیر اساس یا ساب بیس در یک تا دو لایه با ضخامت پانزده سانتیمتر اجرا میشود. هزینه تهیه، حمل، پخش، آب پاشی و کوبیدن هر متر مربع زیر اساس 50 هزار تومان میباشد. بعد از اجرای لایه های زیر اساس نوبت به اجرای اساس یا همان بیس میرسد. لایه اساس نیز معمولا در یک مرحله و با ضخامت پانزده سانتیمتر اجرا میشود. هزینه تهیه، حمل، پخش، آب پاشی و کوبیدن هر متر مربع اساس بیس 60 هزار تومان است.

نوع عملیات واحد قیمت به هزار تومان
خاکبرداری متر مکعب 60
اجرای ساب گرید متر مربع 50
اجرای زیر اساس متر مربع 50
اجرای اساس بیس متر مربع 60
تسطیح و کمپکت متر مربع 15

چرا شرکت آسا

 شرکت آسا خدمات آسفالت کاری را با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب انجام میدهد. این شرکت عملیات آسفالت کاری را به صورت مکانیزه توسط به روزترین ماشین آلات زیرسازی و پخش آسفالت اجرا میکند. اجرای آسفالت به صورت دستی نیز توسط اکیپ مجرب آسفالت کاری با رعایت استانداردهای پخش آسفالت صورت میگیرد. همچنین زیرسازی، تسطیح و شیب بندی مناسب قبل از اجرای آسفالت توسط این شرکت به بهترین شکل اجرا میشود.

 استفاده از مصالح استاندارد و با کیفیت برای پروژه آسفالت کاری امری ضروری است که بایستی رعایت شود. استفاده از قیر MC یا امولسیون برای قیرپاشی سطح قبل از پخش آسفالت جزء اصلی آسفالت کاری به شمار میرود. استفاده از آسفالت با کیفیت با درصد قیر مناسب برای یک پروژه موفق حائز اهمیت است. همچنین انتخاب نوع آسفالت از لحاظ دانه بندی برای سطوح مختلف باید با وسواس بیشتری صورت گیرد. شرکت آسا پروژه های مختلف آسفالت کاری را با استفاده از بهترین متریال های مورد نیاز آسفالت کاری انجام میدهد. 

 شرکت آسا با سالها تجربه در عرصه آسفالت کاری تمامی پروژه های محوله را به شکل مطلوب انجام میدهد. داشتن نیروهای متخصص و زبده و همچنین تجهیزات پیشرفته کمک شایانی در عملکرد مطلوب این شرکت داشته است.

آسفالت کاری

مقررات شرکت آسا

  شرکت آسا در پروژه های محوله، فرایند تهیه، حمل مصالح و اجرا را طبق یک قرارداد معتبر بر عهده میگیرد. آنچه در قراردادهای شرکت آسا اهمیت بالایی دارد، حس مسئولیت ‌پذیری و تعهد به تمام مفاد قرارداد است. این شرکت با برنامه ‌ریزی دقیق، پروژه ها را طبق زمانبندی در مدت زمان مشخص شده به پایان میرساند. این شرکت اقدامات لازم در راستای انجام موفق پروژه آسفالت کاری را مطابق با ضوابط و قوانین موجود انجام میدهد. شرکت آسا تلاش میکند پروژه های محوله را به بهترین شکل ممکن اجرا نموده و رضایت کارفرما را جلب کند.

 امیدواریم با داشتن سالها تجربه در عرصه آسفالت کاری، بتوانیم خدمات مفید و ارزشمندی به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

آسفالت کاری

 

آرزو میکنیم هرگاه مشتری دنبال کالا و خدمات با کیفیت و قیمت مناسب باشد سریعا به آن دست یابد.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی های مفید با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت در محل حضور یافته و هزینه آسفالت کاری پروژه تان را در اختیارتان قرار میدهند.

بازدید از محل، کارشناسی، مشاوره، برآورد هزینه آسفالت کاری و ارائه پیش فاکتور رایگان میباشد.

سپاس از همراهی تان؛ شرکت آسا، پیمانکار رسمی آسفالت کاری 

به مدیریت مهندس اسلامی

09124610098

 

 موارد مرتبط:

هزینه جدول گذاری

 

 

سپاس از اینکه سایت آسا را انتخاب کرده اید.
12 پاسخ ها
 1. ارش صادقیان

  با عرض سلام و خسته نباشید خدممت مهندس گرامی
  لطفا قیمت هر تن اسفالت از 4سانت تا 7 سانت ضخامت با قیر برای زیر اسفالت از خودتون به ازای هر تر مربع1.25کیلو هر تن چقدر چقدر در میاد
  کنده کاری سیمان اسفالت از ضخات4تا7سانت و حمل نخاله هر متر مربع چقدر میشه
  پخش و کوبیدن بیس هر متر مربع چقدر میشه با تشکر
  صادقیان

  1. هر تن آسفالت با پخش برای تناژهای بیشتر از یکصد با قیرپاشی هر تن ۴۳۰ هزار تومان و برای هر مترمربع برای مترازهای بیشتر از ۵۰۰ متر مربع با ضخامت ۴ سانتی متر، ۳۲ هزار تومان و با ضخامت ۷ سانتی متر ۵۶ هزار تومان.
   کندن و جمع آوری و حمل نخاله به بیرون هر متر مربع ۲۰ هزار تومان
   پخش و کوبیدن بیس هر ۱۵ سانتی متر ضخامت هر متر مربع ۲۰ هزار تومان

 2. مهدی دالوند

  با سلام..یه حیاط مجتمع به مساحت ۸۵۰ متر‌مربع داریم‌در بومهن…قصد داریم زیر سازی بیس (۱۵ سانت) و آسفالت کوبیده ۵ سانت انجام‌بدیم..برای زیر سازی غلتک بزرگ‌باشه که راننده داره و برای آسفالت هم‌میتونه غلتک فرمونی ۲ تنی باشه…لطفا بفرمایید مترمربعی چند در میآد..جداگانه بیس و آسفالت..ضمنا کلا چند تن آسفالت نیاز هست..ممنون

  1. با سلام
   هزینه بیس هر متر مربع ۲۰ هزار تومان
   هزینه اجرای آسفالت هر مترمربع ۴۰ هزار تومان
   مقدار آسفالت مورد نیاز ۹۳ و نیم تن

 3. سیامک ابدالی

  باسلام .لطفا هزینه تخریب آسفالت به متراژ 7500 مترمربع وضخامت 10 سانتیمتر و آسفالت مجدد به همان متراژ ( 6 سانتیمتر بیندر و 4 سانتیمتر توپکا با پریم کت وتک کت لازم) در حوالی شهر ری بفرمایید . لطفا قیمتها به تفکیک باشند .با تشکر فراوان

 4. ابراهیمی

  با سلام لطفا قیمت هر متر مربع آسفالت نوار حفاری گاز بفرمائید، خاکبرداری به عمق ۱۵ سانتیمتر ، بیس ریزی با ضخامت ۱۰ سانتیمتر، قیر پاشی و آسفالت؟؟؟

 5. ناشناس

  با سلام خدمت مهندس عزیز ! عرض خیابان شش متر و طول آن 600 متر در واقع این خیابان در روستا واقع شده و کوچه به حساب میاد بیشتر ! شن ریزی شده هزینه آسفالتش چقدر در میاد اگه ۵ سانتی باشه

پاسخ بدهید

اینجا کلیک کنید.
1
تماس از طریق واتساپ
به آسا خوش آمدید.
جهت استعلام قیمت؛ دریافت پیش فاکتور و مشاوره رایگان