شرکت آســــــا (سهامی خاص)
ارائه دهنده خدمات راه و ساختمان
ارتباط با مدیریت : 09124610098

قیمت قیرگونی در سال 1401

 قیمت اجرای قیرگونی با مصالح در سال 1401 بسته به متراژ کار و تعداد لایه های قیرگونی متفاوت است.

 شرکت آسا خدمات اجرای قیرگونی برای پشت بام، استخر، دیوار، پارکینگ، سرویس بهداشتی، حمام، بالکن، پاسیو، تانکر، لوله های آب، مخازن آب و سایر سطوح را با کیفیت بالا و قیمتی مناسب انجام میدهد.

 و اما قیمت نصب قیرگونی که معمولا به صورت یک لایه، دولایه و سه لایه اجرا میشود به ترتیب زیر است.

 قیمت قیرگونی یک لایه

 قیرگونی یک لایه یا تک لایه معمولا زمانی اجرا میشود که بر روی آن ایزوگام نصب شود. قیرگونی تک لایه به تنهایی نمی‌تواند عایق مناسبی باشد به همین دلیل بایستی روی آن یک لایه ایزوگام نیز نصب شود.

 قیمت اجرای قیرگونی یک لایه هر مترمربع 80 هزار تومان است.

 قیرگونی دولایه

 متداول ترین قیرگونی اجرای قیرگونی به صورت دولایه است. قیرگونی دولایه یا دولا شامل سه لایه قیر و دو لایه گونی است. ابتدا بر روی سطح یک لایه قیر شل به طور کامل اجرا میگردد، سپس یک لایه گونی چتایی بر روی قیر پهن میگردد. در مرحله بعدی یک لایه قیر شل بر روی گونی پهن شده اجرا میشود و دوباره گونی چتایی بر روی آن پهن میگردد. در انتها یک لایه قیر مخلوط بر روی گونی اجرا میگردد.

 قیمت قیرگونی دولا

قیمت اجرای قیرگونی دولا با مصالح هر مترمربع 140 هزار تومان است.

 قیرگونی سه‌ لایه‌

 قیرگونی سه لایه نیز شامل سه لایه گونی و چهار لایه قیر است. مراحل اجرای آن مانند قیرگونی دولایه است که یک لایه گونی و یک لایه قیر به آن اضافه میگردد. قیمت اجرای قیرگونی به صورت سه لایه 200 هزار تومان است.

 قیمت اجرای یک لایه  قیر نیز هر مترمربع 30 هزار تومان است. 

 

نوع عایق کاری واحد قیمت به هزار تومان
قیرکشی متر مربع 30
قیرگونی یک لایه متر مربع 80
قیرگونی دولایه متر مربع 140
قیرگونی سه لایه متر مربع 200

 

 برای متراژ های بیشتر از پانصد متر مربع به تناسب تخفیف تعلق میگیرد. همچنین برای متراژهای کمتر از یکصد متر مربع قیمت افزایش می یابد.

 به دلیل نوسان دائمی قیمت قیر و گونی، برای اطلاع از قیمت روز اجرای قیرگونی با ما تماس بگیرید.

 

قیمت قیرگونی

 

شرکت آسا

 شرکت آسا، پیمانکار رسمی قیرگونی، ارائه دهنده خدمات قیرگونی با قیمت مناسب برای سطوح مختلف است. شرکت ما اجرای قیرگونی برای پشت بام، آشپزخانه، سرویس بهداشتی، استخر، مخازن آب، پی، دیوار، پارکینگ ها و سایر سطوح مشابه را با بالاترین کیفیت انجام میدهد. اجرای قیرگونی برای سطوح مختلف به صورت یک لایه، دولایه و سه لایه با کمترین هزینه و در اسرع وقت انجام میپذیرد.

 در مورد اجرای قیرگونی باید عنوان کنیم که قیرگونی کاری باید توسط یک شرکت معتبر و متخصصین قیرگونی کار انجام شود. گاها مشاهده میشود افراد عادی و استادکاران بنا، کاشی کار و حتی لوله کش اقدام به اجرای قیرگونی میکنند. عدم دقت و مهارت در نصب، باعث عدم چسبندگی موثر و باقی ماندن درز در بین لایه های قیرگونی میشود. نفوذ رطوبت از بین درزها به زیر عایق باعث ورود آب به داخل سازه ها شده، تعمیر و یا اجرای مجدد قیرگونی، علاوه بر اتلاف وقت، هزینه های هنگفتی را برای مصرف کننده خواهد داشت. لذا در انتخاب خود دقت کنیم تا با خیالی آسوده تر عایق کاری مان را به پایان رسانیم.

عایق کاری ایده آل

 برای یک عایق کاری ایده آل، سطح مورد نظر بایستی کاملا خشک و تمیز باشد. همچنین سطح باید کاملا صاف بوده و شیب ملایمی به سمت آب رو داشته باشد. در صورت ناهمواری و عدم شیب بندی مناسب باید با ملات سیمان و یا آسفالت شیب آن اصلاح گردد.

چرا شرکت آسا

  شرکت آسا در پروژه های خود، فرایند تهیه، حمل و اجرای قیرگونی را طبق یک قرارداد معتبر بر عهده میگیرد. آنچه در قراردادهای شرکت آسا اهمیت بالایی دارد، حس مسئولیت ‌پذیری و تعهد به تمام مفاد قرارداد است. این شرکت با برنامه ‌ریزی دقیق، عملیات عایق کاری را طبق زمانبندی در مدت زمان مشخص شده به پایان میرساند. شرکت آسا عملیات نصب قیرگونی را با استفاده از بهترین متریال های قیر و گونی به بهترین شکل انجام میدهد. این شرکت با سالها تجربه در عرصه عایق رطوبتی، پروژه های محوله را به شکل مطلوب انجام میدهد. داشتن نیروهای متخصص و زبده و همچنین تجهیزات پیشرفته کمک شایانی در عملکرد مطلوب این شرکت داشته است.

 شرکت آسا تمام اقدامات لازم در راستای نصب موفق قیرگونی را مطابق با ضوابط و قوانین موجود انجام میدهد. این شرکت سعی دارد پروژه های محوله را به بهترین شکل ممکن اجرا نموده و رضایت کارفرما را جلب کند. امیدواریم با داشتن سالها تجربه در عرصه قیرگونی بتوانیم خدمات ارزنده ای به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

 با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در محل حضور یافته و هزینه قیرگونی تان را در اختیارتان قرار دهند.

 

بازدید از محل، مشاوره و ارائه پیش فاکتور به صورت کاملا رایگان صورت میگیرد.

 سپاس از همراهی تان؛

 شرکت آسا، پیمانکار رسمی قیرگونی.

به مدیریت مهندس اسلامی

09124610098

 

 موضوعات مرتبط:

 قیمت ایزوگام

سپاس از اینکه سایت آسا را انتخاب کرده اید.
7 پاسخ ها

پاسخ بدهید

اینجا کلیک کنید.
1
تماس از طریق واتساپ
به آسا خوش آمدید.
جهت استعلام قیمت؛ دریافت پیش فاکتور و مشاوره رایگان