شرکت آســــــا (سهامی خاص)
ارائه دهنده خدمات راه و ساختمان
ارتباط با مدیریت : 09124610098

قیمت قیرگونی با مصالح

 قیمت اجرای قیرگونی با مصالح برای بسته به متراژ کار و تعداد لایه های قیرگونی متفاوت است.

 شرکت آسا خدمات اجرای قیرگونی برای پشت بام، استخر، دیوار، پارکینگ، سرویس بهداشتی، حمام، بالکن، پاسیو، تانکر، لوله های آب، مخازن آب و سایر سطوح را با کیفیت بالا و قیمتی مناسب انجام میدهد.

 قیمت نصب قیرگونی که معمولا به صورت یک لایه، دولایه و سه لایه اجرا میشود به ترتیب زیر است.

قیرگونی یک لایه

 قیرگونی یک لایه یا تک لایه معمولا زمانی اجرا میشود که بر روی آن ایزوگام نصب شود. قیرگونی تک لایه به تنهایی نمی‌تواند عایق مناسبی باشد به همین دلیل بایستی روی آن یک لایه ایزوگام نیز نصب شود.

 قیمت اجرای قیرگونی یک لایه هر مترمربع 100 هزار تومان است.

قیرگونی دولایه

 متداول ترین قیرگونی اجرای قیرگونی به صورت دولایه است. قیرگونی دولایه یا دولا شامل سه لایه قیر و دو لایه گونی است. ابتدا بر روی سطح یک لایه قیر شل به طور کامل اجرا میگردد، سپس یک لایه گونی چتایی بر روی قیر پهن میگردد. در مرحله بعدی یک لایه قیر شل بر روی گونی پهن شده اجرا میشود و دوباره گونی چتایی بر روی آن پهن میگردد. در انتها یک لایه قیر مخلوط بر روی گونی اجرا میگردد.

 قیمت اجرای قیرگونی دولا با مصالح هر مترمربع 160 هزار تومان است.

قیرگونی سه‌ لایه‌

 قیرگونی سه لایه نیز شامل سه لایه گونی و چهار لایه قیر است. مراحل اجرای آن مانند قیرگونی دولایه است که یک لایه گونی و یک لایه قیر به آن اضافه میگردد.

 قیمت اجرای قیرگونی به صورت سه لایه 220 هزار تومان است.

 قیمت اجرای یک لایه  قیر نیز هر مترمربع 30 هزار تومان است. 

نوع عایق کاری واحد قیمت به هزار تومان
قیرکشی مترمربع 30
قیرگونی یک لایه مترمربع 100
قیرگونی دولایه مترمربع 160
قیرگونی سه لایه مترمربع 220

 قیمتهای فوق برای متراژهای بالای یکصد مترمربع بوده و شرکت آسا متراژهای پایینتر را در دستور کار خود ندارد.

قیمت قیرگونی

شرکت آسا

 شرکت آسا، پیمانکار رسمی قیرگونی، ارائه دهنده خدمات قیرگونی با قیمت مناسب برای سطوح مختلف است. شرکت ما اجرای قیرگونی برای پشت بام، آشپزخانه، سرویس بهداشتی، استخر، مخازن آب، پی، دیوار، پارکینگ ها و سایر سطوح مشابه را با بالاترین کیفیت انجام میدهد. اجرای قیرگونی برای سطوح مختلف به صورت یک لایه، دولایه و سه لایه با کمترین هزینه و در اسرع وقت انجام میپذیرد.

 در مورد اجرای قیرگونی باید عنوان کنیم که قیرگونی کاری باید توسط یک شرکت معتبر و متخصصین قیرگونی کار انجام شود. گاها مشاهده میشود افراد عادی و استادکاران بنا، کاشی کار و حتی لوله کش اقدام به اجرای قیرگونی میکنند. عدم دقت و مهارت در نصب، باعث عدم چسبندگی موثر و باقی ماندن درز در بین لایه های قیرگونی میشود. نفوذ رطوبت از بین درزها به زیر عایق باعث ورود آب به داخل سازه ها شده، تعمیر و یا اجرای مجدد قیرگونی، علاوه بر اتلاف وقت، هزینه های هنگفتی را برای مصرف کننده خواهد داشت. لذا در انتخاب خود دقت کنیم تا با خیالی آسوده تر عایق کاری مان را به پایان رسانیم.

عایق کاری ایده آل

 برای یک عایق کاری ایده آل، سطح مورد نظر بایستی کاملا خشک و تمیز باشد. همچنین سطح باید کاملا صاف بوده و شیب ملایمی به سمت آب رو داشته باشد. در صورت ناهمواری و عدم شیب بندی مناسب باید با ملات سیمان و یا آسفالت شیب آن اصلاح گردد.

شرکت رسمی پیمانکاری قیرگونی

 شرکت آسا به عنوان اولین شرکت رسمی پیمانکاری نصب قیرگونی، در پروژه های خود، فرایند تهیه، حمل و نصب قیر و گونی را به صورت یکجا بر عهده میگیرد. این شرکت عملیات اجرای قیرگونی را با استفاده از بهترین متریال های عایق کاری رطوبتی به بهترین شکل انجام میدهد. آنچه برای شرکت ما اهمیت دارد، اجرای استاندارد و بی عیب و نقص عایق کاری همراه با مسئولیت ‌پذیری و ضمانت کار برای آینده عایق است.

 شرکت پیمانکاری آسا با سالها تجربه در عرصه عایق رطوبتی، پروژه های محوله را به شکل مطلوب و مطابق با ضوابط و قوانین موجود انجام میدهد. داشتن نیروهای متخصص و زبده و همچنین تجهیزات پیشرفته کمک شایانی در عملکرد مطلوب این شرکت داشته است.

 این شرکت سعی دارد پروژه های محوله را به بهترین شکل ممکن، در مدت زمان مشخص شده اجرا نموده و رضایت کارفرما را جلب کند.

 امیدواریم با داشتن سالها تجربه در عرصه خدمات قیرگونی بتوانیم خدمات ارزنده ای به شهروندان عزیز ارائه دهیم.

جهت استعلام قیمت قیرگونی و اطلاع از لیست قیمت قیرگونی با ما تماس بگیرید. بازدید از محل، مشاوره و ارائه پیش فاکتور به صورت کاملا رایگان صورت میگیرد.

 سپاس از همراهی تان؛

 شرکت آسا، پیمانکار رسمی ایزوگام، ارائه دهنده و مجری قیرگونی با قیمت مناسب.

به مدیریت مهندس اسلامی

09124610098

 توجه داشته باشید که متراژهای پایین تر از یکصد مترمربع، لکه گیری و تعمیرات در دستور کار شرکت ما نیست، لطفا در این مورد سوال نفرمایید.

 موضوعات مرتبط: قیمت ایزوگام

سپاس از اینکه سایت آسا را انتخاب کرده اید.
7 پاسخ ها

پاسخ بدهید

اینجا کلیک کنید.
1
تماس از طریق واتساپ
به آسا خوش آمدید.
جهت استعلام قیمت؛ دریافت پیش فاکتور و مشاوره رایگان