قیمت ایزوگام پشم شیشه ایران در  بهمن ماه ۹۹ هر رول ۳۶۰ هزار تومان و متر مربع آن ۳۶ هزار تومان است. قیمت با نصب هر متر مربع ایزوگام پشم شیشه ایران برای متراژهای بیشتر از یکصد مترمربع یکصد مترمربع ۴۷ هزار تومان است.

 ایزوگام پشم شیشه ایران یکی از مرغوب ترین و با کیفیت ترین محصولات ایزوگام در کشور است . نصب اصولی ایزوگام پشم شیشه ایران بر روی سطوح مختلف ، سد محکمی در برابر نفوذ رطوبت به داخل سازه ها خواهد بود.

ویژگی های ایزوگام با کیفیت :

ایزوگام مرغوب و استاندارد، دو لایه و دارای ضخامت حداقل سه و نیم میلی متر می‌باشد. انعطاف پذیر بوده و از قدرت چسبندگی بالایی برخوردار است. دارای تیشو نخدار و پلی استر نبافته، پلاستیک نو و مشتقات عالی بوده و بویی از آن احساس استشمام نمی‌شود. محکم و با دوام بوده و زود پاره نمی‌شود. لبه های آن سالم و ضخامت کل رول ایزوگام یکنواخت می‌باشد.

از ایزوگام های نامرغوب که در ساخت آنها از پودرهای مختلف، کوک، ضایعات پالایشگاه، مازوت، ضایعات پلاستیکی، پودر لاستیک و تیوب کهنه استفاده شده هرگز استفاده نکنید. این گونه محصولات از نظر ظاهری هیچگونه تفاوتی با ایزوگام مرغوب نداشته، اتفاقا علاوه بر وزن و ضخامت بالا، زرق و برق بیشتری هم دارند. لذا غافلگیر مارک ها ، نوشته ها و علامتهای مختلف روی لیبل آنها نشوید .

 

شرکت آسا ارائه دهنده و مجری  برندهای برتر ایزوگام در کشور

2 پاسخ ها

پاسخ بدهید

تماس با آسا