قیمت ایزوگام در تهران با نصب در بهمن ماه سال ۹۹ برای متراژهای بیشتر از یکصد متر مربع ۳۵ تا ۴۵ هزار تومان است که بستگی به نوع و کیفیت ایزوگام مورد استفاده دارد.

 قیمت اجرای قیر قبل از نصب ایزوگام هر متر مربع ۱۵ هزار تومان است.

  هزینه کندن ایزوگام قدیمی و فرسوده و حمل نخاله به بیرون هر مترمربع ۱۰ هزار تومان می‌باشد. هزینه ایاب و ذهاب ، حمل و نقل مصالح ، نظافت سطح ، جابجایی کولرها و دیش ها رایگان است. ( نصب و تنظیم مجدد دیش ها و کولر ها بر عهده کارفرما میباشد . )

  به مصرف کننده گرامی توصیه می‌شود از ایزوگام های نامرغوب که با اسم های مشابه برندهای معتبر و یا با پیشوند و پسوند ایزوگام شرق و ایزوگام دلیجان معرفی شده و با قیمت ارزان در بازار عرضه می‌شوند استفاده نکنند. ایزوگام مرغوب و استاندارد، بایستی دو لایه و انعطاف پذیر بوده و از قدرت چسبندگی بالایی برخوردار باشد . دارای تیشو نخدار و پلی استر نبافته، پلاستیک نو و مشتقات عالی بوده و بویی از آن احساس استشمام نشود . محکم و با دوام بوده و زود پاره نشود . لبه های آن سالم و ضخامت کل رول ایزوگام یکنواخت ‌باشد . از ایزوگام های نامرغوب که در ساخت آنها از پودرهای مختلف ، کوک ، ضایعات پالایشگاه ، مازوت ، ضایعات پلاستیکی ، پودر لاستیک و تیوب کهنه استفاده شده هرگز استفاده نکنید . این گونه محصولات از نظر ظاهری هیچگونه تفاوتی با ایزوگام مرغوب نداشته ، اتفاقا علاوه بر وزن و ضخامت بالا ، زرق و برق بیشتری هم دارند . لذا غافلگیر مارک ها ، نوشته ها و علامتهای مختلف روی برچسب آنها نشوید . ضمن اینکه نصب ایزوگام باید توسط متخصصین آن صورت پذیرد ، متاسفانه گاها مشاهده می‌شود که افراد عادی و یا سایر استادکاران بنا ، کاشی کار و حتی لوله کش اقدام به نصب ایزوگام می‌کنند که عدم دقت و مهارت آنها در اجرای اصولی ، باعث عدم چسبندگی موثر و باقی ماندن درز در بین لایه های ایزوگام شده و موجب نفوذ رطوبت به زیر عایق و سپس به داخل سازه ها خواهد شد که تعمیر و یا نصب مجدد آن هزینه های هنگفتی را برای مصرف کننده خواهد داشت.  لذا در انتخاب خود دقت کنیم تا با خیالی آسوده تر برف و باران شهرمان را به تماشا بنشینیم .

  برای یک عایق کاری ایده آل با کارایی بالا رعایت موارد زیر ضروری است. 

 ۱ ) سطح مورد نظر باید کاملا خشک ، تمیز ، صاف و شیب آن به سمت آب رو باشد .

 ۲ ) برای سطوح سیمانی ، آسفالتی ، موزائیک  و سنگ بهتر است قبل از نصب ایزوگام یک لایه قیر بصورت کامل اجرا شود .

 ۳ ) بدیهی است که استفاده از ایزوگام های استاندارد و با کیفیت همراه با یک نصب اصولی برای یک عایق کاری ایده آل امری ضروری است .

 ۴ ) حفظ و نگهداری مناسب از ایزوگام پس از اجرا مانند عدم نگهداری لوازم نوک تیز بر روی عایق ، گذاشتن کف شور به دهانه ناودان ، عدم تردد غیر ضروری در پشت بام و بازدید ماهیانه از پشت بام برای جلوگیری از جمع شدن زباله و اشیاء نوک تیز و یا شن و پاره آجر و نظایر آن.

 برای تخمین هزینه ایزوگام خود لینک محاسبه هزینه ایزوگام را مطالعه نموده و یا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان مشاور ما به طور رایگان در محل حضور یافته و برآورد هزینه ایزوگام و همچنین سایر راهنمایی های لازم را در اختیارتان قرار دهند .

 سپاس از همراهی تان ؛ شرکت آسا

 ارائه دهنده و مجری برند های برتر ایزوگام

پاسخ بدهید

تماس با آسا