شرکت آســــــا (سهامی خاص)
ارائه دهنده خدمات راه و ساختمان
ارتباط با مدیریت : 09124610098

هزینه آسفالت کاری در سال 1400

هزینه آسفالت کاری در سال 1400

 هزینه آسفالت کاری در مهرماه سال 1400 برای متراژهای بیشتر از هزار متر مربع به ترتیب زیر است.

تسطیح بستر اولیه

 برای اجرای آسفالت، سطح موجود بایستی صاف و دارای تراکم مناسب باشد. هزینه تسطیح، شیب بندی و کوبیدن سطح هر مترمربع 10 هزار تومان است. 

قیر پاشی

 قبل از اجرای آسفالت بایستی روی سطح مورد نظر قیرپاشی صورت گیرد‌. قیر مورد استفاده برای آسفالت کاری قیر امولسیون یا MC است که باید به مقدار مناسب بر روی سطح پاشیده شود. قیر پاشی بر روی خاک مخلوط و شن و یا بتون، پریمکت نام دارد که مقدار آن حدود یک و نیم کیلوگرم برای هر مترمربع است. قیر پاشی بر روی آسفالت قدیمی و یا آستر نیز تک کت نامیده میشود که مقدار آن نیم کیلوگرم میباشد‌. عملیات قیر پاشی هم به صورت مکانیزه و هم دستی اجرا میشود‌.

 هزینه پریمکت هر مترمربع 10 هزار تومان و تک کت هر مترمربع 5 هزار تومان است.

 

نوع قیرپاشی واحد سطح قیمت به هزار تومان
پریمکت متر مربع 10
تک کت متر مربع 5

آسفالت کاری

 پس از اتمام قیر پاشی، عملیات پخش آسفالت بر روی پریمکت انجام میشود‌. در این مرحله از کار از آسفالت دانه درشت بیندر 025 یا توپکا 019 که مقاومت بیشتری دارند استفاده میشود. این مرحله از آسفالت کاری زیره یا آستر نامیده میشود. ضخامت آسفالت پخش شده نبایستی بیشتر از شش سانتیمتر باشد. اگر میخواهید آسفالت با ضخامت بیشتری ریخته شود بایستی در دو یا سه مرحله پخش شود. اگر ضخامت آسفالت ریخته شده بیشتر از شش سانتیمتر باشد بعد از کوبیده شدن موج دار خواهد شد.

 مرحله بعدی آسفالت کاری، پخش آسفالت ریز دانه توپکا 012 بر روی آستر است که روکش نام دارد‌. در جاده ها برای روکش آسفالت میتوان از دانه بندی 019 نیز استفاده کرد. ضخامت آسفالت روکش هم سه تا پنج سانتیمتر است.

هزینه آسفالت کاری

هزینه پخش آسفالت

هزینه پخش آسفالت هم بستگی به ضخامت آن دارد. هزینه تهیه، حمل و اجرای آسفالت هر متر مربع به ازای هر یک سانتیمتر ضخامت 25 هزار تومان است.

ضخامت آسفالت واحد سطح قیمت به هزار تومان
3cm مترمربع 75
4cm  مترمربع 100
5cm  مترمربع 125
6cm  مترمربع 150
8cm  مترمربع 200

 برای آسفالت کاری پشت بام از آسفالت نرمه 04 یا 06 استفاده میشود. قیمت پخش آسفالت نرمه برای هر مترمربع 120 هزار تومان است که با ضخامت حداقل دو و حداکثر چهار سانتیمتر بسته به شیب پشت بام اجرا میشود.

 قیمت های ذکر شده برای متراژ های بیشتر از هزار متر مربع بوده و برای متراژ های کمتر، قیمت بالاتر است. همچنین برای متراژ های بیشتر از هزار متر مربع به تناسب تخفیف تعلق می‌گیرد.

 برای اشخاص حقوقی در صورت درخواست کارفرما به ارائه فاکتور رسمی مبلغ 9% به عنوان مالیات بر ارزش افزوده تعلق میگیرد. در صورت عدم تمایل کارفرما به فاکتور رسمی، مالیات بر ارزش افزوده لحاظ نخواهد شد.

 پس از اتمام عملیات آسفالت کاری بهتر است بر روی آن پودر سنگ و سیمان پخش شود. این امر باعث پر شدن خلل و فرج آسفالت و کاهش اصطکاک بین لاستیک ماشینها و سطح آسفالت میشود. لذا تماس لاستیک با آسفالت گرم آسیبی به آن نمیزند. توصیه میشود بر روی آسفالت تازه اجرا شده به مدت 24 ساعت تردد انجام نگیرد و یا حداقل رانندگی به صورت ملایم صورت پذیرد.

 

هزینه آسفالت کاری

درباره زیر سازی

 عملیات زیر سازی برای جلوگیری از نشست آسفالت و یا ترک خوردگی آن اجرا میشود. عملیات حفاری، خاکبرداری، حمل نخاله به بیرون، خاکریزی، تسطیح، آب پاشی و کوبیدن از مراحل زیر سازی به شمار میرود.

خاکبرداری و خاکریزی

 در برخی از پروژه های آسفالت کاری، به دلیل وجود خاک نرم در سطح بایستی خاکبرداری صورت گیرد. عمق خاکبرداری معمولا از بیست سانتیمتر تا شصت سانتیمتر متغیر است که بستگی به وضعیت سطح مورد نظر دارد. هزینه خاکبرداری در صورت حمل نخاله به بیرون از کارگاه به طور هر متر مکعب، 80 هزار تومان میباشد. هزینه خاکریزی سابگرید، آب پاشی و کوبیدن آن نیز هر متر مربع، 50 هزار تومان است. ضخامت هر لایه خاک ریزی حدود پانزده سانتیمتر میباشد. هزینه رگلاژ، تسطیح و کوبیدن سطح در صورت عدم نیاز به خاکبرداری و خاکریزی، هر متر مربع 10 هزار تومان میباشد.

 روسازی آسفالت کاری بعد از خاکریزی و کوبیدن آن اجرا میشود. روسازی شامل اجرای زیر اساس، اساس، قیر پاشی و پخش آسفالت است. لایه زیر اساس یا ساب بیس در یک تا دو لایه با ضخامت پانزده سانتیمتر اجرا میشود. هزینه تهیه، حمل، پخش، آب پاشی و کوبیدن هر متر مربع زیر اساس 50 هزار تومان میباشد. بعد از اجرای لایه های زیر اساس نوبت به اجرای لایه اساس یا همان بیس میرسد. لایه اساس نیز معمولا در یک مرحله و با ضخامت پانزده سانتیمتر اجرا میشود. هزینه تهیه، حمل، پخش، آب پاشی و کوبیدن هر متر مربع اساس بیس 70 هزار تومان است.

نوع عملیات واحد قیمت به هزار تومان
خاکبرداری متر مکعب 80
اجرای ساب گرید متر مربع 50
اجرای زیر اساس متر مربع 50
اجرای اساس بیس متر مربع 70
تسطیح و کمپکت متر مربع 10

چرا شرکت آسا

 شرکت آسا خدمات آسفالت کاری را با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب انجام میدهد. این شرکت عملیات آسفالت کاری را به صورت مکانیزه توسط به روزترین ماشین آلات زیرسازی و پخش آسفالت اجرا میکند. اجرای آسفالت به صورت دستی نیز توسط اکیپ مجرب آسفالت کاری با رعایت استانداردهای پخش آسفالت صورت میگیرد. همچنین زیرسازی، تسطیح و شیب بندی مناسب قبل از اجرای آسفالت توسط این شرکت به بهترین شکل اجرا میشود.

 استفاده از مصالح استاندارد و با کیفیت برای پروژه آسفالت کاری امری ضروری است که بایستی رعایت شود. استفاده از قیر MC یا امولسیون برای قیرپاشی سطح قبل از پخش آسفالت جزء اصلی آسفالت کاری به شمار میرود. استفاده از آسفالت با کیفیت با درصد قیر مناسب برای یک پروژه موفق حائز اهمیت است. همچنین انتخاب نوع آسفالت از لحاظ دانه بندی برای سطوح مختلف باید با وسواس بیشتری صورت گیرد. شرکت آسا پروژه های مختلف آسفالت کاری را با استفاده از بهترین متریال های مورد نیاز آسفالت کاری انجام میدهد. 

 شرکت آسا با سالها تجربه در عرصه آسفالت کاری تمامی پروژه های محوله را به شکل مطلوب انجام میدهد. داشتن نیروهای متخصص و زبده و همچنین تجهیزات پیشرفته کمک شایانی در عملکرد مطلوب این شرکت داشته است.

آسفالت کاری

مقررات شرکت آسا

  شرکت آسا در پروژه های محوله، فرایند تهیه، حمل مصالح و اجرا را طبق یک قرارداد معتبر بر عهده میگیرد. آنچه در قراردادهای شرکت آسا اهمیت بالایی دارد، حس مسئولیت ‌پذیری و تعهد به تمام مفاد قرارداد است. این شرکت با برنامه ‌ریزی دقیق، پروژه ها را طبق زمانبندی در مدت زمان مشخص شده به پایان میرساند. این شرکت اقدامات لازم در راستای انجام موفق پروژه آسفالت کاری را مطابق با ضوابط و قوانین موجود انجام میدهد. شرکت آسا تلاش میکند پروژه های محوله را به بهترین شکل ممکن اجرا نموده و رضایت کارفرما را جلب کند.

 امیدواریم با داشتن سالها تجربه در عرصه آسفالت کاری، بتوانیم خدمات مفید و ارزشمندی به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

آسفالت کاری

 

آرزو میکنیم هرگاه مشتری دنبال کالا و خدمات با کیفیت و قیمت مناسب باشد سریعا به آن دست یابد.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی های مفید با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت در محل حضور یافته و هزینه آسفالت کاری پروژه تان را در اختیارتان قرار میدهند.

بازدید از محل، کارشناسی، مشاوره، برآورد هزینه آسفالت کاری و ارائه پیش فاکتور رایگان میباشد.

سپاس از همراهی تان؛ شرکت آسا، پیمانکار رسمی آسفالت کاری 

به مدیریت مهندس اسلامی

09124610098

 

 موارد مرتبط:

هزینه جدول گذاری

 

 

سپاس از اینکه سایت آسا را انتخاب کرده اید.
اینجا کلیک کنید.
1
تماس از طریق واتساپ
به آسا خوش آمدید.
جهت استعلام قیمت؛ دریافت پیش فاکتور و مشاوره رایگان