شرکت آســــــا (سهامی خاص)
ارائه دهنده خدمات راه و ساختمان
ارتباط با مدیریت : 09124610098

قیمت آسفالت به صورت تنی در سال 1400

 قیمت آسفالت در سال 1400 به صورت تنی بستگی به نوع آسفالت متفاوت است. قیمت آسفالت بیندر 025 هر تن 630 هزار تومان است. قیمت هر تن آسفالت توپکا 019 و 012 به ترتیب 650 و 660 هزار تومان است. قیمت آسفالت 06 هر تن 800 هزار تومان و نرمه پشت بامی 04 هر تن 900 هزار تومان میباشد:

 

نوع آسفالت  مقدار به تن قیمت به هزار تومان
بیندر 025 1 630
توپکا 019 1 650
توپکا 012 1 660
توپکا 06 1 800
نرمه پشت بامی 04 1 900

 

هزینه آسفالت کاری در سال 1400

 هزینه آسفالت کاری در سال 1400 برای متراژهای بیشتر از پانصد مترمربع به ترتیب زیر است.

قیر پاشی

 پخش قیر امولسیون یا MC بر روی سطح مورد نظر آسفالت کاری، قیر پاشی نامیده میشود. قیر پاشی از ملزومات آسفالت کاری است که بایستی به طور استاندارد اجرا شود. قیر پاشی بر روی خاک مخلوط و شن و یا بتون، پریمکت نام دارد که مقدار آن یک و نیم کیلوگرم برای هر مترمربع است. قیر پاشی بر روی آسفالت قدیمی و یا آستر نیز تک کت نامیده میشود که مقدار آن نیم کیلوگرم میباشد‌. عملیات قیر پاشی هم به صورت مکانیزه و هم دستی اجرا میشود‌. هزینه پریمکت هر مترمربع 10 هزار تومان و تک کت هر مترمربع 5 هزار تومان است.

 

نوع قیرپاشی واحد سطح قیمت به هزار تومان
تک کت مترمربع 5
پریمکت مترمربع 10

آسفالت کاری

 پس از اتمام قیر پاشی، عملیات پخش آسفالت بر روی پریمکت انجام میشود‌. در این مرحله از کار از آسفالت بیندر 025 یا توپکا 019 که دانه بندی درشت دارند استفاده میشود. این مرحله از آسفالت کاری زیره یا آستر نامیده میشود. ضخامت آسفالت زیره نبایستی بیشتر از شش سانتیمتر باشد. اگر میخواهید آسفالت با ضخامت بیشتری ریخته شود بایستی در چند مرحله پخش شود. زیرا هر چقدر ضخامت آن بیشتر باشد کیفیت کمپکت و کوبیده شدن آن پایینتر خواهد بود. تک کت یا قیرپاشی بر روی آسفالت زیره مرحله بعدی است که به مقدار نیم کیلوگرم ریخته میشود. مرحله بعدی آسفالت کاری، پخش آسفالت توپکا 019 یا 012 بر روی آستر است که روکش نام دارد‌. ضخامت آسفالت روکش هم سه تا پنج سانتیمتر است.

قیمت آسفالت تنی

هزینه پخش آسفالت

هزینه پخش آسفالت هم بستگی به ضخامت آن دارد. هزینه تهیه، حمل و اجرای آسفالت هر متر مربع به ازای هر یک سانتیمتر ضخامت 22 هزار تومان است.

ضخامت آسفالت واحد سطح قیمت به هزار تومان
3cm مترمربع 66
4cm  مترمربع 88
5cm  مترمربع 110
8cm  مترمربع 176
10cm  مترمربع 220

 برای آسفالت کاری پشت بام از آسفالت نرمه 04 یا 06 استفاده میشود. قیمت پخش آسفالت نرمه برای هر مترمربع 100 هزار تومان است که با ضخامت دو الی سه سانتیمتر اجرا میشود. قیمت های ذکر شده برای متراژ های بیشتر از پانصد متر مربع بوده و برای متراژ های کمتر، قیمت بالاتر است. همچنین برای متراژ های بیشتر از دو هزار متر مربع قیمت اجرا به تناسب کاهش پیدا میکند.

 به مبالغ فوق در صورت صدور فاکتور رسمی مبلغ 9% به عنوان مالیات بر ارزش افزوده تعلق میگیرد.

 پس از اتمام عملیات آسفالت کاری بهتر است بر روی آن پودر سنگ و سیمان پخش شود. این امر باعث پر شدن خلل و فرج آسفالت و کاهش اصطکاک بین لاستیک ماشینها و سطح آسفالت میشود. لذا تماس لاستیک با آسفالت گرم آسیبی به آن نمیزند. توصیه میشود بر روی آسفالت تازه اجرا شده به مدت 24 ساعت تردد انجام نگیرد و یا حداقل رانندگی به صورت ملایم صورت پذیرد.

 

قیمت آسفالت تنی

درباره زیر سازی

 عملیات زیر سازی برای جلوگیری از نشست آسفالت و یا ترک خوردگی آن اجرا میشود. عملیات حفاری، خاکبرداری، حمل نخاله به بیرون، خاکریزی، تسطیح، آب پاشی و کوبیدن از مراحل زیر سازی به شمار میرود.

خاکبرداری و خاکریزی

 در برخی از پروژه های آسفالت کاری، به دلیل وجود خاک نباتی و نرم در سطح بایستی خاکبرداری صورت گیرد. عمق خاکبرداری معمولا از بیست سانتیمتر تا شصت سانتیمتر متغیر است که بستگی به وضعیت سطح مورد نظر دارد. هزینه خاکبرداری در صورت حمل نخاله به بیرون از کارگاه به طور تقریبی هر متر مکعب، 60 هزار تومان میباشد. هزینه خاکریزی سابگرید، آب پاشی و کوبیدن آن نیز هر متر مربع، 50 هزار تومان در نظر گرفته میشود. ضخامت هر لایه خاک ریزی حدود پانزده سانتیمتر میباشد. هزینه رگلاژ، تسطیح و کوبیدن سطح در صورت عدم خاکبرداری و خاکریزی، هر متر مربع 15 هزار تومان میباشد.

 رو سازی آسفالت کاری بعد از خاکریزی و کوبیدن آن اجرا میشود. رو سازی شامل اجرای زیر اساس، اساس، قیر پاشی و پخش آسفالت است. لایه زیر اساس یا ساب بیس در یک تا دو لایه با ضخامت پانزده سانتیمتر اجرا میشود. هزینه تهیه، حمل، پخش، آب پاشی و کوبیدن هر متر مربع زیر اساس 50 هزار تومان میباشد. بعد از اجرای لایه های زیر اساس نوبت به اجرای اساس یا همان بیس میرسد. لایه اساس نیز معمولا در یک مرحله و با ضخامت پانزده سانتیمتر اجرا میشود. هزینه تهیه، حمل، پخش، آب پاشی و کوبیدن هر متر مربع اساس بیس 60 هزار تومان است.

نوع عملیات واحد قیمت به هزار تومان
خاکبرداری متر مکعب 60
اجرای ساب گرید متر مربع 50
اجرای زیر اساس متر مربع 50
اجرای اساس بیس متر مربع 60
تسطیح و کمپکت متر مربع 15

چرا شرکت آسا

 شرکت آسا خدمات آسفالت کاری را با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب انجام میدهد. این شرکت عملیات آسفالت کاری را به صورت مکانیزه توسط به روزترین ماشین آلات زیرسازی و پخش آسفالت اجرا میکند. اجرای آسفالت به صورت دستی نیز توسط اکیپ مجرب آسفالت کاری با رعایت استانداردهای پخش آسفالت صورت میگیرد. همچنین زیرسازی، تسطیح و شیب بندی مناسب قبل از اجرای آسفالت توسط این شرکت به بهترین شکل اجرا میشود.

 استفاده از مصالح استاندارد و با کیفیت برای پروژه آسفالت کاری امری ضروری است که بایستی رعایت شود. استفاده از قیر MC یا امولسیون برای قیرپاشی سطح قبل از پخش آسفالت جزء اصلی آسفالت کاری به شمار میرود. استفاده از آسفالت با کیفیت با درصد قیر مناسب برای یک پروژه موفق حائز اهمیت است. همچنین انتخاب نوع آسفالت از لحاظ دانه بندی برای سطوح مختلف باید با وسواس بیشتری صورت گیرد. شرکت آسا پروژه های مختلف آسفالت کاری را با استفاده از بهترین متریال های مورد نیاز آسفالت کاری انجام میدهد. 

 شرکت آسا با سالها تجربه در عرصه آسفالت کاری تمامی پروژه های محوله را به شکل مطلوب انجام میدهد. داشتن نیروهای متخصص و زبده و همچنین تجهیزات پیشرفته کمک شایانی در عملکرد مطلوب این شرکت داشته است.

قیمت آسفالت تنی

مقررات شرکت آسا

  شرکت آسا در پروژه های محوله، فرایند تهیه، حمل مصالح و اجرا را طبق یک قرارداد معتبر بر عهده میگیرد. آنچه در قراردادهای شرکت آسا اهمیت بالایی دارد، حس مسئولیت ‌پذیری و تعهد به تمام مفاد قرارداد است. این شرکت با برنامه ‌ریزی دقیق، پروژه ها را طبق زمانبندی در مدت زمان مشخص شده به پایان میرساند. این شرکت اقدامات لازم در راستای انجام موفق پروژه آسفالت کاری را مطابق با ضوابط و قوانین موجود انجام میدهد. شرکت آسا تلاش میکند پروژه های محوله را به بهترین شکل ممکن اجرا نموده و رضایت کارفرما را جلب کند.

 امیدواریم با داشتن سالها تجربه در عرصه آسفالت کاری، بتوانیم خدمات مفید و ارزشمندی به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

قیمت آسفالت تنی

 

آرزو میکنیم هرگاه مشتری دنبال کالا و خدمات با کیفیت و قیمت مناسب باشد سریعا به آن دست یابد.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی های مفید با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت در محل حضور یافته و هزینه آسفالت کاری پروژه تان را در اختیارتان قرار میدهند.

بازدید از محل، کارشناسی، مشاوره، برآورد هزینه آسفالت کاری و ارائه پیش فاکتور رایگان میباشد.

سپاس از همراهی تان؛ شرکت آسا، پیمانکار رسمی آسفالت کاری 

به مدیریت مهندس اسلامی

09124610098

 

 موارد مرتبط:

هزینه جدول گذاری

 

 

 

سپاس از اینکه سایت آسا را انتخاب کرده اید.
17 پاسخ ها
 1. محمود ناصری

  سلام 1800متر محوطه بلوک ما میباشد هزینه آسفالت با ضخامت 5سانت چقدر میشود با تشکر

  1. با سلام
   هزینه زیرسازی با بیس به ضخامت 15 سانتیمتر هر مترمربع 15 هزار تومان.
   هزینه آسفالت کاری به ضخامت 8 سانتیمتر نیز 75 هزار تومان
   در مجموع هر متر مربع 90 هزار تومان.
   برای 4 هزار متر مربع نیز 360 میلیون تومان

 2. بختیاری

  سلام
  هزینه تمام شده آسفالت (مصالح، دستمزد و…) یک مسیر روستایی-باغی سمت دماوند که تا حالا ۳-۴بار شن ریزی شده تقریبا به طول ۲ کیلومتر و عرض ۶ متر چقدر میشه و اجرا چه مدت زمان میبره
  ممنون

  1. با سلام هر متر مربع آسفالت به ضخامت 10 سانتی متر 95 هزار تومان.
   به دلیل سردسیری بودن منطقه دماوند بهتر است آسفالت به ضخامت 10 سانتیمتر ریخته شود.

 3. بختیاری

  سلام
  ممکنه هزینه اسفالت، مناسب یک خیابان روستایی در اطراف دماوند (گیلاوند) رو بفرمایید
  جمعا حدود ۲۰۰۰ متر طول مسیر هستش با فرعیهاش و عرض هم۶ متر
  مسیر هم در حال حاضر شن ریزی هستش

  1. با سلام و عرض ادب
   به دلیل سردسیر بودن منطقه دماوند بهتر است آسفالت به ضخامت 10 سانتی متر اجرا شود.
   هزینه هر مترمربع اسفالت به ضخامت 10 سانتی متر 95 هزار تومان میباشد.
   با تشکر

  1. با سلام هزینه آسفالت با ضخامت 5 سانتی متر هر متر مربع 55 هزار تومان میباشد. که 5000 مترمربع کلا 275 میلیون تومان هزینه دارد.
   با تشکر

 4. هدایتی

  سلام جهت آسفالت نرمه برای پشت بام بمتراژ حدودا 250متر چقدر باید هزینه کرد در ضمن ساختمان در شهر پردیس میباشد

 5. Bardya

  با سلام هزینه یک زمین (۲۰*۳۲) ورزشی با روکش دو سانتی متری چقدر میشه؟ البته زیرش آسفالت هست و بخاطر اینکه بعضی جاها ترک برده و مقدار کمی کندگی داره قصد آسفالت داریم ممنون میشم پاسخ بفرمایید.

 6. محسن

  سلام، هزینه هر تن آسفالت به تفکیک مواد اولیه و دستمزد و هزینه ماشین آلات تولید آسفالت چقدر است ؟

 7. اصغر زین الدینی

  سلام. ببخشید شرکت شما در شهرستان هم آسفالت انجام میده یا فقط تهران واطرافش؟

پاسخ بدهید

اینجا کلیک کنید.
1
مشاوره رایگان در واتساپ
به آسا خوش آمدید.
لطفا جهت مشاوره رایگان، استعلام قیمت و دریافت پیش فاکتور پیام بگذارید.
مدت زمان پاسخ دهی: 10 دقیقه