شرکت آســــــا (سهامی خاص)
ارائه دهنده خدمات راه و ساختمان
ارتباط با مدیریت : 09124610098

خدمات قیرگونی در شمال ایران

 شرکت آسا پیمانکار قیرگونی در شمال خدمات قیرگونی برای سطوح مختلف را با کیفیتی بالا ارائه میدهد. این شرکت اجرای قیرگونی برای پشت بام، سرویسهای بهداشتی، آشپزخانه، پاسیو، استخر و سایر سطوح را با قیمت مناسب انجام میدهد. نصب قیرگونی یک لایه، دو لایه و سه لایه با استفاده از قیر شرکتی و توسط متخصصین قیرگونی کار شرکت آسا صورت میپذیرد.

 

 

قیرگونی شمال کشور

 

اجرای قیرگونی

 مصرف کننده گرامی باید به این امر واقف باشد که اجرای قیرگونی باید توسط متخصصین قیرگونی کار صورت گیرد. متاسفانه گاها مشاهده شده که افراد عادی و یا استادکاران بنا، کاشی کار و حتی لوله کش اقدام به اجرای قیرگونی می‌کنند. نصب غیر صحیح قیرگونی توسط این افراد که عموما همراه با عجله است با خطاهای متعددی همراه است. خطاهایی مثل عدم قیرکشی کامل و آب بندی موثر که باعث نفوذ رطوبت به سطح زیرین و کناره ها خواهد شد. بالطبع نم دهی مجدد کف و دیواره ها نیاز به ترمیم و دوباره کاری خواهد داشت. دوباره کاری قیرگونی هزینه هایی هنگفت و همچنین سلب آسایش را برای حداقل ده روز موجب خواهد شد. لذا در انتخاب خود دقت و حوصله به خرج دهید تا عایق کاری خودتان را به سلامت به پایان رسانید.

شرکت آسا

 شرکت آسا پروژه های مختلف قیرگونی در شمال را به بهترین نحو و در اسرع وقت به انجام میرساند. این شرکت با سالها تجربه در عرصه قیرگونی تمامی پروژه های محوله را به شکل مطلوب انجام میدهد. داشتن نیروهای متخصص و زبده و همچنین تجهیزات پیشرفته کمک شایانی در عملکرد مطلوب این شرکت داشته است.

 شرکت آسا در پروژه های محوله، فرایند تهیه، حمل مصالح و اجرای پروژه را طبق یک قرارداد رسمی و معتبر بر عهده میگیرد. آنچه در قراردادهای شرکت آسا اهمیت بالایی دارد، حس مسئولیت ‌پذیری و تعهد به تمام مفاد قرارداد است. این شرکت با برنامه ‌ریزی دقیق، پروژه ها را طبق زمانبندی در مدت زمان مشخص شده به پایان میرساند.

 شرکت آسا تمام اقدامات لازم در راستای انجام موفق پروژه را مطابق با ضوابط و قوانین موجود و با نظارت کامل بر کار کارکنان انجام میدهد. این شرکت سعی بر آن داشته که پروژه های محوله را به بهترین شکل ممکن اجرا نموده و رضایت کارفرما را جلب کند.

قیرگونی در شمال

 

 سپاس از همراهی تان؛ شرکت آسا، پیمانکار رسمی قیرگونی در شمال کشور.

 

قیمت قیرگونی در شمال ایران

برای اطلاع از قیمت قیرگونی در شمال کشور به لینک هزینه قیرگونی مراجعه فرمائید.

 

 

 

 

لینکهای مرتبط: قیمت ایزوگام

 

سپاس از اینکه سایت آسا را انتخاب کرده اید.

پاسخ بدهید

اینجا کلیک کنید.
1
تماس از طریق واتساپ
به آسا خوش آمدید.
جهت استعلام قیمت؛ دریافت پیش فاکتور و مشاوره رایگان