مس با فاکتور رسمی

 شرکت آسا اولین شرکت تامین کننده انواع ورق، میلگرد، سیم و لوله های مس با فاکتور رسمی و ارزش افزوده در محدوده تهران و کرج و سایر نقاط کشور میباشد.

 شرکت آسا، تامین ورق و سایر منسوجات مسی، را با قیمت مناسب و به صورت فروش رسمی در کلیه نقاط کشور به صورت رسمی انجام میدهد.

مس با فاکتور رسمی

درباره مس

 مس مانند بسیاری از فلزات به راحتی قابل بازیافت و استفاده مجدد است. ورق های مسی برای استفاده مجدد با ذوب شدن به راحتی تغییر شکل میدهند. ویروس ها، باکتری ها و مخمرها در تماس با مس از بین میروند.

 تنها فلزات گرانبها هستند که کندتر از ورق مسی تجزیه میشوند. مس به آب یا اسید واکنش نشان نمیدهد و آن را بسیار مطلوب میکند.

کاربرد مس

 از مس در بخش های صنعت، برق، الکترونیک، ساخت و ساز، حمل و نقل، سخت افزار صنعتی، جواهرات، شیمی و رنگ استفاده میگردد. مس به دلیل ویژگی ضد زنگ بودن در ماشین آلات و تجهیزات هوای سرد، وسایل نقلیه و پوشش های بیرونی کاربرد فراوانی دارد. همچنین مس در جوشکاری، متالورژی و تولید برنز جایگاه ویژه ای دارد.

 مس یک فلز غیرآهنی طبیعی است که از گذشته برای کاربردهای زیادی مورد استفاده قرار گرفته است. دلیل این امر انعطاف پذیری آسان و داشتن خاصیت رسانایی الکتریکی و حرارتی بالای آن است. امروزه مس بیشتر برای کاربردهای الکتریکی استفاده میشود. نقطه ذوب مس 1083 است و در 2300 درجه میجوشد. نرخ انتقال برق مس 99.95 درصد است. مس بعد از نقره، الکتریسیته را با بالاترین سرعت انتقال میدهد. فلز مس گرما را با سرعت بالایی منتقل میکند و به همین دلیل در ظروف آشپزخانه استفاده فراوانی دارد.

 شرکت آسا

 خدمات فروش انواع ورق، میلگرد، سیم و لوله های و نرده های مسی را در تهران، کرج، شهریار، اسلامشهر، شهر قدس، مهر شهر و غیره در اسرع وقت و با قیمت مناسب با فاکتور رسمی انجام میدهد.

 تهیه و فروش مس با ارزش افزوده و قیمت مناسب در کمترین زمان توسط شرکت آسا.

 شرکت آسا به عنوان تامین کننده مس سعی دارد کالاهای با کیفیت را با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

 این شرکت خدمات تهیه و حمل مس را در تهران، کرج، شهریار، اسلامشهر، شهر قدس، مهر شهر و غیره در اسرع وقت و با قیمت مناسب انجام میدهد.

تماس با آسا

سپاس از اینکه سایت آسا را انتخاب کرده اید.

پاسخ بدهید

اینجا کلیک کنید.
1
تماس از طریق واتساپ
به آسا خوش آمدید.
جهت استعلام قیمت؛ دریافت پیش فاکتور و مشاوره رایگان