شرکت آســــــا (سهامی خاص)
ارائه دهنده خدمات راه و ساختمان
ارتباط با مدیریت : 09124610098

نصب ایزوگام بر روی شیروانی و ایرانیت

ایرانیت نوعی مصالح ساختمانی پیش ساخته از جنس سیمان می باشد که دارای استحکام بالایی می باشد و برای پوشش سقف اتاقک ها و انباری ها کاربرد فراوان دارد البته بحث عایق کاری ایرانیت بخصوص روش نصب ایزوگام به دلیل ناهموار بودن سطح کار دارای اهمیت بسیار فراوان می باشد. ایرانیت در مناطقی با بیشترین میزان بارش مانند شمال اکثر سقف ها را به صورت شیروانی یا ایرانیت می سازند ولی به علت بارندگی زیاد و همچنین پوسیدگی فلز بعد از مدتی باعث چکه کردن آب از سقف می شود اینجاست که لزوم اجرای ایزولاسیون ضروری می گردد.
برای ایزوگام کرد ایرانیت ابتدا اقدام به هم سطح کردن فرو رفتگی ها با برآمدگی های ایرانیت می‌کنیم، یکنواخت کردن سطح کار فقط با ملات ماسه و سیمان امکان پذیر است. پس از خشک شدن سیمان یک لایه قیر را برای بهتر چسبیدن ایزوگام بر روی سطح کار می کشیم و در نهایو اقدام به نصب ایزوگام می‌کنیم.

از آنجا که جنس شیروانی از فلز گالوانیزه می باشد ملات ماسه و سیمان بطور کامل به آن نچسبیده و باعث مشکلات فراوانی در مراحل بعدی می شود پس برای رفع مشکل ابتدا یک روکش از توری plc یا توری مرغی را بر روی سازه سوار کرده و نهایتا آن را با ملات ماسه و سیمان پر کرده و با ماله صاف میکنیم قاعدتا با این روش ملات به سطح توری و شیروانی چسبیده و آماده نصب ایزوگام می گردد.

تفاوت مهم شیروانی و ایرانیت در جنس این مصالح می باشد.اجرای ایزوگام شیروانی به دلیل فلزی بودن آن به مراتب از ایرانیت سخت تر می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و تخمین هزینه ایزوگام کاری شیروانی و ایرانیت با ما تماس بگیرید. 

با تشکر 

شرکت آسا 

سپاس از اینکه سایت آسا را انتخاب کرده اید.

پاسخ بدهید

اینجا کلیک کنید.
1
مشاوره رایگان در واتساپ
به آسا خوش آمدید.
لطفا جهت مشاوره رایگان، استعلام قیمت و دریافت پیش فاکتور پیام بگذارید.
مدت زمان پاسخ دهی: 10 دقیقه